Portfela zdarza się zapomnieć, ale telefon masz z reguły zawsze przy sobie. Z płatnościami telefonem nie szukasz drobnych, ani nie czekasz na wydanie reszty.

Dodaj swoją kartę płatniczą do swojego telefonu w zależności jaki masz system operacyjny.

 

 

Szukasz innych możliwości płatności mobilnych?

Korzystasz jak z karty płatniczej. Wystarczy, że zbliżysz do terminala.

Opaska z kartą w formie silikonowej bransoletki działa tak jak standardowa karta płatnicza

 

więcej informacji

Dodaj kartę do swojego zegarka i możesz płacić tak jak kartą płatniczą

Z kontem w mBanku możesz zapłacić zegarkami: FitBit, Garmini, Apple Watch

Wystarczy, że umieścisz ją na telefonie, przy kluczach czy innym przedmiocie, który masz przy sobie

 

więcej informacji

To nie jest oferta. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikacjię tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei z usługami Google. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za płatności i wypłatę gotówki z bankomatów są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/


Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.