Dobrze, jak pieniądze od razu znajdują się na koncie.

Sprawdź, jak zrobić przelew na numer telefonu, który błyskawicznie trafi do odbiorcy. Kliknij i zobacz, jakie to proste!

 

 

Upewnij się, czy Ty i osoba, której wysyłasz przelew macie aktywowaną usługę BLIK. Sprawdzisz to tutaj.

 

Banki, w których jest dostępna usługa BLIK: mBank, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Millenium, PKO Bank Polski (w tym konta Inteligo), Alior Bank, Getin Bank, T-mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas

Skanuj, nie przepisuj

Jeśli nie masz numeru telefonu osoby, do której chcesz wysłać pieniądze, to i tak nie musisz przepisywać długiego numeru konta. Możesz go zeskanować jak i inne dane do przelewu. Nieważne czy skanujesz dane z kartki czy ekranu.

 

To nie jest oferta. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikacjię tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei z usługami Google. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

 

Szczegółowe informacje dotyczące usług płatniczych znajdują się w Tabeli usług płatniczych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na stronie www.mBank.pl/download/konta/Tabela_uslug_platniczych.pdf