Otwórz eKonto m w mBanku

 Wniosek możesz złożyć przez internet lub w placówce

 

 

Jesteś już w mBanku? Polecaj konto znajomym i zgarniaj atrakcyjne premie.

4 osoby to łącznie nawet 400 zł, a może być Was więcej… i każdy może polecać dalej!

 

Zobacz, jak polecać konto znajomym – to proste

Zaloguj się do serwisu transakcyjnego

Wejdź do Pasażu w serwisie transakcyjnym

Dołącz do nowej edycji 2/2017 PolecamBank
i polecaj mBank znajomym

Jeśli znajomy aktywnie korzysta z produktów mBanku

Dostajesz premię
i wydajesz ją na co chcesz

Nowa edycja 2/2017 trwa od 1.09.2017r.  do 28.02.2018r.

 


Z kontem w mBanku dodatkowo

Odkładanie drobnych kwot

Odkładanie drobnych kwot

Odkładaj automatycznie małe kwoty na spontaniczne wydatki.

Kawa, jedzenie na mieście? Dodatkowe pieniądze zawsze mogą się przydać.

Dostęp do sieci placówek

Dostęp do sieci placówek

Jeśli chcesz zadać pytanie lub dowiedzieć się więcej o naszej ofercie - zapraszamy do naszej placówki i rozmowy z ekspertem. Mamy też smaczną kawę.

Nowoczesna aplikacja mobilna

Nowoczesna aplikacja mobilna

Aplikacja poinformuje Cię o wszystkich zdarzeniach na Twoim koncie. W wygodny sposób sprawdzisz stan środków i wykonasz przelew.

Przelewy na numer telefonu

Przelewy na numer telefonu

Chcesz wysłać przelew ale nie znasz numeru rachunku? To żaden problem. Wysyłaj i odbieraj przelewy

natychmiastowo podając jedynie numer telefonu.

To, co zobaczysz poniżej to informacje natury prawnej, czyli wszystkie szczegóły, które dotyczą tej oferty.

Ten materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nota prawna – program Polecam Bank

Program PolecamBank edycja 2/2017 trwa od 1.09.2017 r. do 28.02.2018 r. Polega na przyznaniu Premii za polecenie rachunku w mBanku SA. Warunkiem wypłaty Premii jest spełnienie następujących warunków:

- Zaloguj się do serwisu transakcyjnego, zarejestruj się w Programie PolecamBank, przystąp do edycji 2/2017 jako Uczestnik Programu i stwórz swój identyfikator poleceń.

- Zaproś Nowego Klienta do mBanku - wyślij do niego link, który zawiera Twój identyfikator poleceń.

- Aktywnie korzystaj z rachunku osobistego - zrób jedną z następujących operacji, w miesiącu poprzedzającym wypłatę Premii: Wyślij przelew ze swojego rachunku osobistego w mBanku na rachunek w innym banku. Odbierz przelew z innego banku na swój rachunek osobisty w mBanku. Zapłać kartą debetową lub kredytową (nie firmową). Wypłać gotówkę dowolną kartą (nie firmową).

100 zł Premii otrzymasz jeśli:

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunek eKonto lub/i mKonto (w ofercie standardowej lub w promocji), we wniosku wpisze Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku. Będzie aktywnie korzystał z rachunku w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia, tzn.  zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku minimum 5 razy (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji kartą).

50 zł Premii otrzymasz jeśli:

- Nowy Klient, którego zaprosiłeś do Programu, i któremu poleciłeś rachunku eKonto (w ofercie standardowej lub w promocji),  w dniu składania wniosku nie ukończyła 18 lat i wpisze w nim Twój identyfikator polecenia. Podpisze umowę o prowadzenie rachunku i zamówi kartę do rachunku.  Będzie aktywnie korzystał z rachunku w okresie 60 dni od dnia jego otwarcia, tzn.  zapłaci za zakupy kartą wydaną do rachunku minimum 5 razy (dla rachunku wspólnego - każdy z posiadaczy musi wykonać 5 transakcji kartą).

Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie oraz warunki otrzymania Premii opisaliśmy w Regulaminie Programu PolecamBank – edycja 2/2017, który zamieściliśmy na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/programy/polecambank

 

Nota prawna – konto, karta

Opłata za kartę debetową Visa Me wydaną do rachunku dla osób od 21 lat wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji z miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową Visa Me do konta wynosi 4 zł. W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek kartą debetową Visa Me, mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.

Opłata za prowadzenie konta dla osób od 25 lat wynosi 0 zł pod warunkiem wpływu min. 1000 zł na miesiąc. W przypadku nie spełnienia warunku, opłata wynosi 5 zł. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. (mBank) oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBank S.A. dostępnych na https://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.