Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje,
zabezpieczyć przyszłość dziecka lub zmienić samochód na nowszy?

Skorzystaj z nowego sposobu na oszczędzanie w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.
Nazwij swoje marzenia, określ kwoty, których potrzebujesz do ich realizacji
i łatwiej odkładaj pieniądze na swoje cele.

Myślisz, że nie dasz rady? Z nami nie poczujesz, że oszczędzasz

Będziemy Cię wspierać i zachęcać do realizacji marzeń

mBank

W mBanku nie zostawimy Cię samego –

przypomnimy o Twoich planach oraz podpowiemy jak skutecznie 
uzbierać zaplanowaną kwotę na czas.

Spodziewaj się podwyższonego oprocentowania
za systematyczność oraz wyjątkowych mOkazji 
(specjalnych ofert marek i sieci sklepów w serwisie transakcyjnym),
powiązanych z realizowanymi celami.

Jak zacząć?

 • oprocentowanie dla klientów regularnie oszczędzających: 1% nominalne w skali roku
 • oprocentowanie standard: 0,50% nominalne w skali roku
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 1 bezpłatny przelew w miesiącu

Twoje pieniądze są u nas bezpieczne, dzięki objęciu ich gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym).

Nazwa produktu Oprocentowanie nominalne
(zmienna stopa procentowa)
Rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie - dotyczy rachunków założonych od 29.10.2017 do 30.11.2017. Oprocentowanie obowiązuje do 31.01.2018. Od 01.02.2018 obowiązuje oprocentowanie jak dla rachunków założonych poza okresem od 29.10.2017 do 30.11.2017.
premium1 1,00%
standard 0,50%

1 Oprocentowanie premium naliczane jest, gdy suma wpływów w danym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100,00 PLN od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Dodatkowe informacje

 •  

  Powiadomienia

  • Aby zrezygnować z otrzymywania komunikatów dotyczących tempa oszczędzania, wejdź w Serwis transakcyjny / Ustawienia / Zgody.

 •  

  Zakładanie celów oszczędnościowych

   • Zakładając swój pierwszy cel, jednocześnie otwierasz rachunek do regularnego oszczędzania. O otwarciu rachunku powiadomimy Cię mailem.
   • Zakładając kolejny cel, otworzymy dla Ciebie kolejny rachunek do regularnego oszczędzania i również powiadomimy Cię mailem.
   • Zamknięcie celu oszczędnościowego nie oznacza każdorazowego zamknięcia rachunku. Twoje kolejne cele mogą być otwierane na wolnym rachunku, wcześniej używanym dla innego celu oszczędnościowego.
 •  

  Rachunki osobiste z funkcją regularnego oszczędzania

   • eKonto standard
   • eKonto plus
   • mKonto Aquarius
   • mKonto Aquarius Intensive
 •  

  Historia wpłat

  • Aby sprawdzić historię wpłat na cele, zaloguj się i wejdź w Płatności / Historia /  Zmień widok. Rachunek Twojego celu znajduje się na liście.

Sposoby oszczędzania

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych. Przykładowo: dla transakcji za 176, 20 zł, zaokrąglenie do 180 zł wynosi 3, 80 zł. W tym przypadku kwota która zostanie przekazana na Twój cel z eKonta wynosi 3,80 zł. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na cele. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji.Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Ten materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele/, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.