Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje,
zabezpieczyć przyszłość dziecka lub zmienić samochód na nowszy?

Skorzystaj z nowego sposobu na oszczędzanie w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.
Nazwij swoje marzenia, określ kwoty, których potrzebujesz do ich realizacji
i łatwiej odkładaj pieniądze na swoje cele.

Myślisz, że nie dasz rady? Z nami nie poczujesz, że oszczędzasz

 •    Jeśli brakuje Ci motywacji, systematyczności lub sądzisz, że zbyt mało zarabiasz, przekonaj się, że możesz skutecznie osiągnąć swój cel.

  Odkładaj stałą kwotę miesięcznie lub małe kwoty każdorazowo po płatnościach, przelewach lub wypłatach z bankomatu. Cały proces odbędzie się automatycznie, a Ty nie poczujesz, że oszczędzasz.

Będziemy Cię wspierać i zachęcać do realizacji marzeń

 •    W mBanku nie zostawimy Cię samego –


  przypomnimy o Twoich planach oraz podpowiemy jak skutecznie 
  uzbierać zaplanowaną kwotę na czas.

  Spodziewaj się podwyższonego oprocentowania
  za systematyczność oraz wyjątkowych mOkazji 
  (specjalnych ofert marek i sieci sklepów w serwisie transakcyjnym),
  powiązanych z realizowanymi celami.

Jak zacząć?

 • oprocentowanie dla klientów regularnie oszczędzających: 1% nominalne w skali roku
 • oprocentowanie standard: 0,40% nominalne w skali roku
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 1 bezpłatny przelew w miesiącu

Twoje pieniądze są u nas bezpieczne, dzięki objęciu ich gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (zgodnie z Ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym).

Nazwa produktu Oprocentowanie nominalne
(zmienna stopa procentowa)
Rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie - dotyczy rachunków założonych od 29.10.2017 do 30.11.2017. Oprocentowanie obowiązuje do 31.01.2018. Od 01.02.2018 obowiązuje oprocentowanie jak dla rachunków założonych poza okresem od 29.10.2017 do 30.11.2017.
premium1 1,00%
standard 0,40%

1 Oprocentowanie premium naliczane jest, gdy suma wpływów w danym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100,00 PLN od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Dodatkowe informacje

 •  

  Powiadomienia

  • Aby zrezygnować z otrzymywania komunikatów dotyczących tempa oszczędzania, wejdź w Serwis transakcyjny / Ustawienia / Zgody.

 •  

  Zakładanie celów oszczędnościowych

   • Zakładając swój pierwszy cel, jednocześnie otwierasz rachunek do regularnego oszczędzania. O otwarciu rachunku powiadomimy Cię mailem.
   • Zakładając kolejny cel, otworzymy dla Ciebie kolejny rachunek do regularnego oszczędzania i również powiadomimy Cię mailem.
   • Zamknięcie celu oszczędnościowego nie oznacza każdorazowego zamknięcia rachunku. Twoje kolejne cele mogą być otwierane na wolnym rachunku, wcześniej używanym dla innego celu oszczędnościowego.
 •  

  Rachunki osobiste z funkcją regularnego oszczędzania

   • eKonto standard
   • eKonto plus
   • mKonto Intensive
   • eKonto m (od 18 roku życia)
 •  

  Historia wpłat

  • Aby sprawdzić historię wpłat na cele, zaloguj się i wejdź w Płatności / Historia /  Zmień widok. Rachunek Twojego celu znajduje się na liście.

Sposoby oszczędzania

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje zwiększona (zaokrąglona do góry) do pełnych dziesiątek złotych. Przykładowo: dla transakcji za 176,20 zł, zaokrąglenie do 180 zł wynosi 3,80 zł. W tym przypadku kwota która zostanie przekazana na Twój cel z eKonta wynosi 3,80 zł. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, wartość transakcji zostaje każdorazowo zwiększona o wybraną kwotę z przedziału 3 – 10 zł. Kwota zostanie pobrana automatycznie z Twojego eKonta i przelana na cele. Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Po wykonaniu przelewu, wypłacie z bankomatu lub płatności kartą, na cel wpłynie wybrana wartość procentowa od 1% do 15% wartości transakcji.Dodatkowo dla transakcji mniejszych lub równych 10 zł, zaokrąglenie wynosi 0 zł. Dla transakcji, które są wielokrotnością 10 zł, zaokrąglenie wynosi 5 zł.

Ten materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z rachunkiem umożliwiającym regularne oszczędzanie znajdują się w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku, dostępnych na stronie www.mBank.pl/cele/, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.