Teraz za wydanie karty kredytowej World Mastercard
nic nie zapłacisz (RRSO 10,47%).


A korzystając z niej aktywnie otrzymasz opaskę sportową do monitorowania aktywności Goclever Smart Band!

Skorzystaj z promocji „Aktywni wygrywają”:

Złóż wniosek o kartę kredytową World Mastercard i przystąp do promocji w okresie od 11.01.2017 r. do 28.02.2017 r.
Kartę otrzymasz bez opłaty za wydanie 

Zrób zakupy swoją kartą na łączną kwotę min. 2 500 zł do 31.03.2017 r.
Odbierz nagrodę – opaskę monitorującą aktywność Goclever Smart

Nagrody zostaną wysłane na adres korespondencyjny zarejestrowany w banku do dnia 15. 04.2017 roku.

Promocja „Aktywni wygrywają” dotyczy karty kredytowej World Mastercard trwa od 11.01.2017 r. do 31.03.2017 r. Do promocji można przystąpić od dnia 11.01.2017 r. do 28.02.2017 r.  


Zalety karty kredytowej World Mastercard:

  • za 5 zł zapłacone kartą u partnerów programu Priceless Specials zdobywasz min. 1 punkt
  • zebrane punkty wymieniasz w programie Priceless Specials na atrakcyjne nagrody - od biletów do kina po niezapomniane przeżycia, jak lot balonem czy przejazd sportowym samochodem Ferrari
  • otrzymujesz bezpłatną pomoc specjalisty w ramach usługi concierge
  • wyjątkowe oferty zakupowe w ramach mOkazji

 

Sprawdź więcej informacji o karcie kredytowej World Mastercard

 

Dodatkowo w ramach promocji „Aktywni wygrywają” zyskujesz z kartą kredytową World Mastercard szybki dostęp do gotówki
na korzystnych warunkach:

  • przelewasz pieniądze z dostępnego limitu karty na dowolny rachunek > prowizja za przelew obniżona do 2%
  • oprocentowanie zmienne usługi Spłaty na raty na dzień rozpoczęcia Promocji wynosi jedynie 9% nominalnie w skali roku

 

Złóż wniosek o kartę kredytową mBanku tak jak Ci wygodnie:

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
Koszt kredytu:
Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej mBanku World Mastercard wydanej w ramach promocji „Aktywni wygrywają”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 26 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 28 023,89 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 023,89 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 2 023,89 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.01.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Nota prawna:
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu i wydanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Promocja „Aktywni wygrywają” trwa 11.01.2017 r. do 31.03.2017 r. Promocją objęta jest karta World Mastercard. Warunkiem otrzymania karty kredytowej oraz nagrody w ramach promocji „Aktywni wygrywają” jest: złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej World Mastercard do dnia 28.02.2017; zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji, podpisanie umowy o korzystanie z karty kredytowej mBanku i wydanie ww. karty oraz dokonanie do dnia 31.03.2017 r. transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 2 500 zł kartą World Mastercard. W promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych. Warunkiem uzyskania promocyjnych warunków usługi Spłaty na raty jest złożenie wniosku o usługę Spłaty na raty w trakcie trwania promocji, zaznaczenie przystąpienia do promocji, rozłożenie przelewu z limitu karty na raty w ramach usługi Spłaty na raty. Po zakończeniu Promocji oprocentowanie usługi Spłaty na raty będzie równe odsetkom maksymalnym określonym w ustawie z 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny. Szczegółowe informacje o usłudze Spłaty na raty są dostępne na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/.
Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie Promocji „Aktywni wygrywają” dostępnych powyżej.