Weź udział w konkursie „Kadr z wakacji” i zyskaj:

  • 0 zł za wydanie karty kredytowej MasterCard Me (RRSO 10,47%)

  • 0 zł za zamieszczenie swojego zdjęcia na karcie

  • możliwość wygrania jednej z 110 walizek marki Ochnik

 

Sprawdź, jak łatwo możesz wygrać walizkę na kolejne podróże

Zamów kartę kredytową
MasterCard Me

Zamieść na karcie zdjęcie ze swoich niezapomnianych wakacji

Potwierdź na wniosku swój udział w konkursie „Kadr z wakacji"

Komisja konkursu wybierze autorów najciekawszych zdjęć, których nagrodzi walizkami marki Ochnik. Nagrody zostaną wysłane na adres korespondencyjny zarejestrowany w banku. Konkurs „Kadr z wakacji” trwa od 01.06 do 04.07.2017 roku.

 

Więcej o karcie kredytowej MasterCard Me

Koszt kredytu:
Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej mBanku MasterCard Me wydanej w ramach Konkursu „Kadr z wakacji”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 10 471,57 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 771,57 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 771,57 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna:
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu i wydanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Konkurs „Kadr z wakacji” trwa 01.06.2017 r. do 04.07.2017 r. Konkursem objęte są karty MasterCard Me. Warunkiem udziału w Konkursie „Kadr z wakacji” jest: złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej MasterCard Me w czasie trwania Konkursu; zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do Konkursu, zamieszczenie zrobionego przez siebie zdjęcia na karcie, zgodnego z zadaniem konkursowym, podpisanie umowy o korzystanie z karty kredytowej mBanku i wydanie ww. karty. Komisja konkursowa nagrodzi 110 najciekawszych zdjęć przedstawiających wspomnienie z wakacji. Nagrodą w Konkursie jest walizka marki Ochnik. W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych. Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie konkursu „Kadr z wakacji” dostępnych powyżej.