Teraz możesz mieć wymarzoną kartę kredytową z własnym zdjęciem
za 0 zł i wygrać aparat

Weź udział w konkursie „Karta jak marzenie” i zyskaj:

  • 0 zł za wydanie karty kredytowej Mastercard Me (RRSO 10,47%)
  • 0 zł za zamieszczenie swojego zdjęcia na karcie
  • możliwość wygrania jednego z 120 aparatów Fujifilm Instax 8

 Jak wygrać aparat? To proste jak 1 2 3

Zrób zdjęcie lub stwórz grafikę, która przedstawia Twoje marzenie

Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Me z własnym projektem w okresie trwania konkursu od 18 stycznia do 18 marca 2017 roku

Potwierdź na wniosku swój udział w konkursie „Karta jak marzenie”

NagrodyKomisja konkursu w każdym miesiącu trwania konkursu wybierze 60 autorów najładniejszych zdjęć, których nagrodzi aparatami – łącznie 120 nagród. Nagrody zostaną wysłane na adres korespondencyjny zarejestrowany w banku.

Konkurs „Karta jak marzenie” trwa od 18 stycznia do 18 marca 2017 roku.

Więcej o karcie kredytowej Mastercard Me 

Złóż wniosek o kartę kredytową mBanku tak jak Ci wygodnie:

 
 

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 
Koszt kredytu: 

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej mBanku Mastercard Me wydanej w ramach Konkursu „Karta jak marzenie”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 9 808,36 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 708,36 zł (w tym opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 708,36 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.01.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Nota prawna: 
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu i wydanie karty uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank SA. Konkurs „Karta jak marzenie” trwa 18.01.2017 r. do 18.03.2017 r. Konkursem objęte są karty Mastercard Me. Warunkiem otrzymania karty kredytowej oraz nagrody w ramach konkursu „Karta jak marzenie” jest: złożenie wniosku o wydanie karty kredytowej mBanku objętej konkursem w czasie trwania konkursu; zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do konkursu, zamieszczenie zrobionego przez siebie zdjęcia na karcie, podpisanie umowy o korzystanie z karty kredytowej mBanku i wydanie ww. karty. Komisja nagrodzi najciekawsze zdjęcia. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych.

Szczegółowe warunki i opłaty związane z kartą kredytową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart kredytowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie konkursu „Karta jak marzenie” dostępnych powyżej.

Opłata interchange dla kart kredytowych mBanku wynosi 0,3 % wartości transakcji.