Tylko teraz duże zakupy kartą kredytową możesz rozłożyć na małe raty. Spróbuj usługi Spłaty na raty z oprocentowaniem obniżonym do 8% w skali roku.


Zakupy dokonane kartą kredytową możesz spłacić w dogodnych, niskich ratach dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie odkładaj zakupów na jutro, już dziś spraw sobie wymarzony prezent!

 • elastyczny okres spłaty od 3 do 60 miesięcy
 • możliwość rozłożenia na raty kwoty już od 300 zł
 • brak prowizji za uruchomienie usługi
 • uwalnianie dostępnego limitu karty przy każdej spłacie raty


Jeśli potrzebujesz gotówki możesz skorzystać z przelewu szybkiej gotówki z limitu karty kredytowej i również spłatę rozłożyć na raty.

Promocja „Małe Spłaty na raty” trwa od 5.07.2017 r. do 12.09.2017 r. i nie obejmuje kart kredytowych World Elite Mastercard. Promocja nie dotyczy osób fizycznych, które korzystają z promocji „Przenieś kartę kredytową do mBanku”. Promocja „Małe Spłaty na raty” skierowana jest do posiadaczy kart kredytowych mBanku, którzy złożą wniosek o usługę Spłaty na raty.

Jak skorzystać z promocji  jeśli robisz zakupy i płacisz kartą?

Zrób zakupy kartą kredytową

Złóż wniosek o usługę Spłaty na raty

Zaznacz na wniosku - Przystępuję do promocji „Małe Spłaty na raty”

Jak skorzystać z promocji z przelewem szybkiej gotówki
z limitu karty kredytowej?

Złóż wniosek o usługę Spłaty na raty

Zaznacz na wniosku - Przystępuję do promocji „Małe Spłaty na raty ”

Na wniosku wpisz kwotę przelewu gotówki z limitu karty na dowolny rachunek. Ciesz się małymi ratami.

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej?

w menu głównym wejdź w zakładkę 
Moje Finanse→Karty - wskaż wybraną kartę kredytową i z menu, które się pojawi na dole ekranu wybierz opcję Rozłóż na raty

 

Złóż wniosek


801 300 800 
Opłata za połączenie zgodna z opłatą przewidzianą przez operatora wg. aktualnego cennika. 

Najczęściej zadawane pytania

 • 1.  

  Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty karty kredytowej?

  • Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty.
   Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

 • 2.  

  Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?

  • Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

   Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

   Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

 • 3.  

  Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?

  • Brak spłaty powoduje, że rata zostaje doliczona do kapitału zaległego, od którego zostaną naliczone odsetki.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Promocja „Małe Spłaty na raty” trwa od 5.07.2017 r. do 12.09.2017 r. i przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych mBanku z wyłączeniem karty World Elite Mastercard. Promocja nie dotyczy osób fizycznych, które korzystają z promocji „Przenieś kartę kredytową do mBanku”. Warunkiem uzyskania oprocentowania nominalnego usługi Spłaty na raty 8% jest złożenie wniosku w trakcie trwania promocji i wyrażenie zgody na przystąpienie do promocji. Szczegółowe informacje dotyczące promocji są określone w regulaminie promocji „Małe Spłaty na raty” dostępnym powyżej.

Szczegółowe informacje o usłudze Spłaty na raty są dostępne na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/