Tylko teraz duże zakupy kartą kredytową możesz rozłożyć na małe raty. Spróbuj usługi Spłaty na raty z oprocentowaniem obniżonym do 7% w skali roku.

 


Zakupy dokonane kartą kredytową możesz spłacić w dogodnych, niskich ratach dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie odkładaj zakupów na jutro, już dziś spraw sobie wymarzony prezent!

  • elastyczny okres spłaty od 3 do 60 miesięcy
  • możliwość rozłożenia na raty kwoty już od 300 zł
  • brak prowizji za uruchomienie usługi
  • uwalnianie dostępnego limitu karty przy każdej spłacie raty

 

Jeśli potrzebujesz gotówki możesz skorzystać z przelewu szybkiej gotówki z limitu karty kredytowej i również spłatę rozłożyć na raty.

Promocja „Przycinamy oprocentowanie” trwa od 13.09.2017 r. do 9.01.2018 r. i skierowana jest do jest do posiadaczy kart kredytowych mBanku, którzy złożą wniosek o usługę Spłaty na raty. Promocja nie obejmuje kart World Elite MasterCard

 

Jak skorzystać z promocji  jeśli robisz zakupy i płacisz kartą?

Zrób zakupy kartą kredytową

Złóż wniosek o usługę Spłaty na raty

Zaznacz na wniosku - Przystępuję do promocji „Przycinamy oprocentowanie”

Jak skorzystać z promocji z przelewem szybkiej gotówki
z limitu karty kredytowej?

Złóż wniosek o usługę Spłaty na raty

Zaznacz na wniosku - Przystępuję do promocji „Przycinamy oprocentowanie”

Na wniosku wpisz kwotę przelewu gotówki z limitu karty na dowolny rachunek. Ciesz się małymi ratami.

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej?

Samodzielnie w serwisie transakcyjnym

W placówce mBanku

Znajdź na mapie

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty karty kredytowej? -

Znajdź na mapie

Za pośrednictwem mLinii

Najczęściej zadawane pytania

Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty karty kredytowej?

Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty.
Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?

Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?

Brak spłaty powoduje, że rata zostaje doliczona do kapitału zaległego, od którego zostaną naliczone odsetki.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Promocja „Przycinamy oprocentowanie” trwa od 13.09.2017 r. do 9.01.2018 r. i przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych mBanku z wyłączeniem karty World Elite MasterCard. Warunkiem uzyskania oprocentowania nominalnego usługi Spłaty na raty 7% jest złożenie wniosku w trakcie trwania promocji i wyrażenie zgody na przystąpienie do promocji. Szczegółowe informacje dotyczące promocji są określone w regulaminie promocji „Przycinamy oprocentowanie” dostępnym powyżej.

Szczegółowe informacje o usłudze Spłaty na raty są dostępne na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/karty/splaty-na-raty/