Nie masz jeszcze konta osobistego? W mBanku masz...

 •  

  0 zł za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu2

 •  

  0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN

 •  

  0 zł za wypłaty w PLN z ponad 10 000 bankomatów
  mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A w całej Polsce1

 •  

  0 zł za otwarcie i prowadzenie konta osobistego

 •  

  0 zł za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

 •  

  0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą.

W promocji możesz zyskać do

300 zł zwrotu za zakupy w ciągu 6 miesięcy

2% zwrotu za płatności kartą i 2 % zwrotu za transakcje BLIK-iem (max 50 zł/ m-c). Aby otrzymać 300 zł zwrotu (50 zł x 6), należy w każdym z 6 miesięcy: zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnić min 1 000 zł jednorazowego wpływu na rachunek oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł


+ oprocentowanie nominalne konta osobistego w skali roku: 3% (do kwoty 3 tys. zł)
Premia w postaci odsetek od średniego salda zgromadzonego na rachunku mieszczącego się w przedziale 0 – 3000 zł w wysokości 3% w skali roku. Obowiązuje kapitalizacja odsetek miesięczna. Pozostałe środki zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane.


Do promocji można przystąpić od 01.11.2016 do 31.01.2017 r.

Promocja trwa od od 01.11.2016 do 30.09.2017 r.

Szczegóły w regulaminie

Czy chcesz wypłacać gotówkę za darmo 
z bankomatów na całym świecie?

A może nie interesuje Cię promocja
i chcesz po prostu
zwykłe konto?


Jak założyć eKonto Standard w promocji?

1Od 1 lutego 2017 r. minimalna kwota bezpłatnej wypłaty z bankomatu wyniesie 50/100 zł w zależności od rodzaju konta, którego jesteś posiadaczem. Sprawdź, jakie zmiany mogą Ciebie dotyczyć 

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Opłata za kartę debetową wydaną do rachunku wynosi 0 zł pod warunkiem zrealizowania 5 transakcji na dowolną kwotę miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku opłata miesięczna za kartę debetową do konta wynosi 4 zł. Bezpłatne wypłaty w PLN z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A. w Polsce w przypadku eKonta z taryfą standard i bezpłatne wypłaty w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce w przypadku eKonta z taryfa plus. Brak opłat za krajowe przelewy zewnętrzne przez internet w PLN. Bezpłatne prowadzenie konta w przypadku eKonta z taryfą standard. Opłata za prowadzenie eKonta z taryfą plus wynosi 5 zł lub 0 zł przy wpływie min. 1000 zł w miesiącu.

 

2 Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na stronach: www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-ekonta/, www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta. Opłata za połączenie z mLinią zgodna z taryfą operatora.  


Promocja „Konto podwójnie zarabiające - II edycja” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, którzy w okresie od 01.11.2016 do 31.01.2017 roku zawrą umowę o prowadzenie indywidualnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku i będą dokonywali transakcji kartami debetowymi lub kredytowymi oraz płatności telefonem BLIK. Aby otrzymać maks. zwrot 50 zł miesięcznie - 2% od płatności kartą i 2% od płatności BLIK, należy dokonać w danym miesiącu kalendarzowym transakcje kartą płatniczą lub BLIK-iem na łączną kwotę w wysokości min. 250 zł, nie anulować transakcji do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru, zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji oraz zapewnić w danym miesiącu przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej. Łączna wartość premii za płatności kartą i płatności BLIK w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych wynosi maksymalnie 300 zł. Uczestnik Promocji otrzymuje dodatkowo premię w postaci odsetek od średniego salda zgromadzonego na rachunku mieszczącego się w przedziale 0 – 3 000 zł w wysokości 3% w skali roku. Odsetki wypłacane będą przez 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca, w którym podpisano umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Obowiązuje kapitalizacja odsetek miesięczna. Pozostałe środki zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania premii określone są w Regulaminie Promocji „Konto podwójnie zarabiające - II edycja” dostępnym u operatorów mLinii, na stronie www.mBank.pl/konto-podwojnie-zarabiajace/ oraz w placówkach mBanku

Nie wiesz, czy warto założyć konto osobiste w mBanku?
Poradź się innych...

Nie miałem styczności z innymi ale mam kilka rachunków typu ekonto w mBanku i jestem zadowolony. Reklamacje rozpatrywane błyskawicznie (nawet jak zapomniałem wziąć gotówki z bankomatu – na szczęście zdążyło wciągnąć zanim ktoś przechodził obok).

 

Gremo

Jak dla mnie – najlepsze jest zdecydowanie eKonto z mBanku (…). Nic się nie płaci, wszystko pięknie śmiga, większość bankomatów za darmo, opłaty jak są to tylko za kartę, ale jak się machnie w miesiącu odpowiednią ilość płatności kartą to już jest za darmo. (…) dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku (…).

 

Ewelina Skowronek

Polecam (…) eKonto w mBanku. Korzystam z tego konta już od ponad 10 lat i złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

Piotr