Otwórz konto i w ciągu 3 dni zasil je kwotą 500 zł, a otrzymasz 110 zł premii

0

0

0

0

0/4

0

za otwarcie i prowadzenie
 rachunku

za wypłaty kartą od 100zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet

za przelewy internetowe w złotówkach

 

za BLIK: płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów

za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł1

 

za potwierdzenie operacji kodem SMS

 

zobacz pełną tabelę opłat i prowizji

Jak założyć konto w mBanku?

Złóż wniosek przez internet bez wychodzenia z domu

Potwierdź umowęprzez kuriera
lub w placówce

Korzystaj z możliwości eKontazaraz po założeniu

Do promocji można przystąpić od 04.09.2017 r. do 30.11.2017 r. Promocja trwa od 04.09.2017 r. do 31.12.2017 r. Szczegóły w regulaminie

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Promocja „110 zł za szybkie zasilenie rachunku” obowiązuje dla nowych klientów mBanku, osób fizycznych, mających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy w okresie od 04.09.2017 r. do 30.11.2017 r. zawrą umowę o prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard (zwanego dalej eKontem promocyjnym) wraz z debetową kartą płatniczą do eKonta promocyjnego.
Promocja obowiązuje w dniach 04.09.2017-31.12.2017.
Uczestnik Promocji, który spełni warunki uczestnictwa wskazane wyżej, może otrzymać 110 zł premii, jeżeli w terminie do 3 dni kalendarzowych włącznie licząc od dnia następującego po dniu podpisania umowy, zasili eKonto promocyjne jednorazową kwotą min. 500 zł.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz uzyskania premii określone są w Regulaminie Promocji „110 zł za szybkie zasilenie rachunku” dostępnym u operatorów mLinii, na stronie www.mBank.pl/premia-za-zasilenie/ oraz w placówkach mBanku. Szczegółowe warunki związane z prowadzeniem eKonta Promocyjnego są określone w Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” oraz Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.
Bezpłatne prowadzenie konta w przypadku eKonta z taryfą standard.
Brak opłat za przelewy internetowe w złotówkach.
Bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A. w Polsce w przypadku eKonta z taryfą standard i bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł z ze wszystkich bankomatów w Polsce w przypadku eKonta z taryfa plus. Prowizja za wypłaty kartą gotówki poniżej 100 zł z bankomatów Planet Cash, Euronet i BZ WBK S.A wynosi 1,30 zł.
Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową oraz warunki i opłaty związane z prowadzeniem rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, dostępnych na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta.