Zarejestruj się w usłudze przelewy na numer telefonu w BLIK 

Teraz możesz wysyłać i odbierać przelewy natychmiastowo podając jedynie numer telefonu
bez konieczności posiadania
numeru rachunku bankowego.

Z promocji może skorzystać jeszcze 5695 klientów

Zapoznaj się z zasadami promocji:

Rejestracja numeru telefonu

 

Zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku
i zarejestruj swój numer telefonu w usłudze BLIK.

Wejdź do Menu / Ustawienia / Przelewy na numer telefonu.

Pierwszy przelew na telefon

 

Odbierz co najmniej jeden przelew na numer telefonu na pomocą aplikacji mobilnej Banku.


Promocja „Odbierz przelew na telefon” trwa od 17 listopada do  16 grudnia 2016 roku.

Zwrot

 

10 000 pierwszych osób, które spełnią powyższe warunki otrzyma 5 zł zwrotu na rachunek najpóźniej do 31 grudnia 2016 roku.

Sprawdź jak łatwo wykonać przelew na numer telefonu

W jakich bankach można korzystać z usługi Przelewy na numer telefonu BLIK?

 • mBank i Orange Finanse
 • BZ WBK
 • ING Bank Śląski
 • Millenium
 • PKO Bank Polski (w tym konta Inteligo)

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Czy muszę mieć aplikację mobilną mBanku, żeby móc zarejestrować się w usłudze przelewów na telefon?

  • Tak, aby korzystać z usługi przelewów na numer telefonu BLIK, niezbędna jest aplikacja banku, w której ta opcja jest aktywna. W aplikacji mBanku to jest wersja 2.7.0 i powyżej (dla iOS i Androida). Dla aplikacji WP przelewy nie są dostępne.

 •  

  Jak mam przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK?

  • Aby przystąpić do usługi przelewów na numer telefonu BLIK zaloguj się do swojej aplikacji mobilnej. Następnie wejdź w Ustawienia i kliknij w opcję „Przelewy na telefon”. Wybierz rachunek do odbioru przelewów, zaakceptuj oświadczenie i kliknij  „Zarejestruj”.

   Dowiedz się więcej TUTAJ

 •  

  Jak wykonać przelew na numer telefonu?

  • Zaloguj się do aplikacji mobilnej. Wybierz opcję „Wykonaj przelew” i kliknij  „Do osoby lub firmy”. Znajdź numer odbiorcy z Twojej listy kontaktów lub wpisz numer odręcznie korzystając z opcji „Do nowego odbiorcy”. Wypełnij wszystkie wymagane pola na formatce przelewu i kliknij Zatwierdź przelew.

   Na ekranie podsumowania przelewu pokażemy Ci czas dostarczenia przelewu do Twojego odbiorcy oraz informację, czy odbiorca korzysta z przelewów na numer telefonu BLIK.

   Transakcję potwierdź kodem PIN (tym samym, który służy do logowania do aplikacji).

Promocja „Odbierz przelew na telefon” obowiązuje od 17.11.2016 r. do 16.12.2016 r.  Do Promocji mogą przystąpić Klienci mBanku, będący osobami fizycznymi, którzy w okresie Promocji spełniają kolejno następujące warunki łącznie: zarejestrują swój numer telefonu w usłudze Przelew na numer telefonu (rejestracja jest możliwa poprzez aplikację mobilną mBanku w Menu/Ustawienia/Przelew na numer telefonu); w okresie od 17.11.2016 r. do 16.12.2016 r. otrzymają przelew na numer telefonu za pośrednictwem usługi Przelew na numer telefonu. Z Promocji może skorzystać pierwszych 10 tysięcy klientów, którzy spełnią powyższe warunki. Informacja o aktualnej ilości Uczestników Promocji, którzy mogą jeszcze przystąpić do Promocji będzie publikowana na stronie Promocji, pod adresem: www.mbank.pl/indywidualny/promocje/mokazje/blik/przelew-na-telefon/  i aktualizowana w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 16:00. Uczestnicy Promocji, którzy spełnią w.w warunki, otrzymają jednorazowy zwrot o wartości 5 zł, który zostanie zrealizowany najpóźniej do 31 grudnia 2016 roku.   Otrzymany przez Uczestnika Promocji Zwrot, podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Niniejszy materiał nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Promocji „Odbierz przelew na telefon” dostępnym na www.mbank.pl/indywidualny/promocje/mokazje/blik/przelew-na-telefon/