Niezapomniane chwile i fascynujące przygody

W programie Priceless Specials czeka na Ciebie mnóstwo emocji, atrakcyjnych nagród i podróży w dowolne zakątki świata. Warto spełniać swoje marzenia z programem Priceless Specials.

Program partnerski Priceless Specials to wiele możliwości:

 •  

  atrakcyjni partnerzy z różnych kategorii zakupowych

 •  

  możliwość zbierania punktów we wszystkich restauracjach, pubach i barach akceptujących płatności kartą

 •  

  szybsze zbieranie punktów dzięki ofertom specjalnym

 •  

  oferty partnerów dopasowane do Twoich zwyczajów zakupowych

 •  

  atrakcyjne nagrody, które można odebrać za zgromadzone punkty

Jak działa program Priceless Specials?

Płacąc kartą za zakupy i usługi u partnerów programu gromadzisz punkty

Za 5 zł wydane kartą u partnerów programu do Twojej puli punktowej jest doliczany minimalnie 1 punkt na koncie programu

Zebrane punkty wymieniasz na nagrody

Zebrane punkty wymieniaj na

Fantastyczne nagrody z Katalogu Nagród Programu

Bilety lotnicze, nocleg, wynajem samochodu z oferty „Podróżuj za punkty”

Zwrot gotówki w ramach Pay with Rewards

Liczbę zebranych punktów możesz sprawdzić i wymienić na nagrody czy podróż, po zalogowaniu się do platformy programu. Rezerwacji podróży możesz dokonać również przez dedykowanych agentów programu pod numerem: +48 223 971993 , dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 – 18:00.

Posiadacze kart kredytowych World Mastercard mogą również w ramach programu Priceless Specials płacić punktami za zakupy w dowolnych sklepach akceptujących karty Mastercard, w tym także w sklepach online.

 

Spełniaj swoje marzenia z Mastercard Pay With Rewards

 • Każde 80 Twoich punktów ma wartość pieniężną równą 1 zł, a za wartość transakcji zakupu zawsze uznawana jest kwota w pełnych złotych, bez groszy
 • Funkcjonalność dostępna jest dla transakcji od 150 zł do 760 zł 
 • Możesz włączyć funkcjonalność dla pojedynczej transakcji lub wszystkich przyszłych zakupów od momentu uruchomienia Mastercard Pay With Rewards

Zobacz krok po kroku, w jaki sposób uruchomić funkcjonalność i korzystać z niej:

W przypadku zwrotu towaru zakupionego z wykorzystaniem punktów, punkty nie zotaną zwrócone. Otrzymasz natomiast zwrot transakcji na rachunek karty.

Jak działa Pay With Rewards w praktyce:

Kasia ma na koncie Priceless Specials 1000 punktów i chce kupić nową sukienkę za 150 zł. Zebrana liczba punktów nie wystarczy, aby pokryć całość kwoty 150 zł. Pay With Rewards™ wymieni w tym przypadku 1000 punktów na kwotę odpowiedniej wysokości równą 12 zł i taką część wartości sukienki Kasia może opłacić punktami. Premię pieniężną Kasia otrzyma na konto w ciągu 48-72 godzin.
Dominika ma na koncie Priceless Specials 20 000 punktów i planuje kupić nową lampę o wartości 200 zł. W tym przypadku kwota ta będzie odpowiadała 16 000 punktów, które Dominika wymieni z Pay With Rewards™.Przelew na konto w wysokości 200 zł Dominika otrzyma w ciągu 48-72 godzin. Pozostałe 4 000 punktów pozostanie na koncie Dominiki do wykorzystania w przyszłości.
Wojtek ma na koncie Priceless Specials 10 000 punktów i chce zapłacić 50 zł za lunch. Punkty nie zostaną wymienione, ponieważ Pay With Rewards™ realizuje tylko transakcje o wartości większej lub równej 150 zł.
Krzysiek chce zakupić rower za 800 zł, a na koncie Priceless Specials ma 70 000 punktów. Punkty nie zostaną wymienione na gotówkę, ponieważ Pay With Rewards™ realizuje tylko transakcje o wartości mniejszej lub równej 760 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Programu Priceless Specials oraz Zasadach Pay With Rewards dostępnych powyżej.