W kolejce na lotnisku, w parku na ławce, w biurze, u fryzjera. Przelew w mBanku wykonasz gdziekolwiek jesteś, szybko i wygodnie. W kraju i za granicą.

Pieniądze mogą być na koncie odbiorcy nawet w 15 minut. Z nami wykonasz przelew ELIXIR, ekspresowy, SORBNET, na rachunek za granicą, na numer telefonu, podatkowy i do ZUS. Sprawdź jakie możliwości daje Ci nasz serwis transakcyjny.

 

Zobacz, jak wykonać przelew w kilku krokach w serwisie transakcyjnym:

 

 

1. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego. Kliknij Wykonaj przelew pod paskiem finansów lub na górze ekranu wybierz Płatności, Przelew, Wykonaj przelew jednorazowy. Zaznacz ten, który chcesz wykonać np. Do osoby lub firmy.

 

 

2. Wpisz imię i nazwisko, a następnie wybierz ikonę plusa, by zapamiętać odbiorcę i kontynuować wykonywanie przelewu

 

 

3. Uzupełnij pozostałe dane, kliknij Dalej i zatwierdź przelew przy pomocy hasła SMS lub mobilnej autoryzacji

 

Zapomniałeś wykonać ważnego przelewu?

 

Skorzystaj z przelewów ekspresowych. Pieniądze będą na rachunku odbiorcy nawet w 15 minut. Na formatce przelewu wybierz i zaznacz, z którego z nich chcesz skorzystać:

 

 •  

  Ekspresowy – przy przelewach do 5 000 zł – koszt 5 zł

 •  

  SORBNET – kwota przelewu nie ma znaczenia – koszt 35 zł.

Chcesz przelać pieniądze na rachunek za granicą? Sprawdź jak zrobić to w serwisie transakcyjnym

 •  

  Zaloguj się do serwisu, kliknij Przelew i zaznacz Do osoby lub firmy. Wypełnij dane odbiorcy i wybierz pole Na rachunek poza Unią Europejską, które znajduje się po lewej stronie ekranu. Wpisz numer BIC/SWIFT banku odbiorcy, jeśli go nie znasz podaj kraj, bank i oddział, do którego chcesz wysłać przelew.
  Wypełnij pozostałe dane i zaznacz rodzaj przelewu SWIFT. Możesz koszty związane z przelewem pokryć sam, lub podzielić się z nimi z jego odbiorcą.
  Jeśli czekasz na przelew za granicy, podaj numer BIC/SWIFT mBanku BREXPLPWMBK

 

Godziny sesji przelewów wychodzących z mBanku wraz z przelewami do ZUS

Numer sesji Godzina
I sesja 05:55
II sesja 9:55
III sesja 13:25

 

 

Godziny sesji przelewów przychodzących do mBanku

Numer sesji Godzina
I sesja 11:15
II sesja 15:00
III sesja 18:15

 

 

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Szczegółowe informacje i koszty związane z przelewami znajdziesz w Taryfie Prowizji i Opłat bankowych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnym na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Regulaminie usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A dostępnym na  https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/regulamin/