Ubezpieczenie OC w mBanku

 •  

  do 60% zniżki za bezszkodową jazdę przy zakupie ubezpieczenia OC

 •  

  honorujemy zniżki wypracowane u innych ubezpieczycieli

 •  

  składkę obliczysz w zaledwie kilka sekund

 •  

  możesz zapłacić jednorazowo albo rozłożyć składkę
  na 2, lub 12 wygodnych rat – pobierać
  je będziemy automatycznie z Twojego konta 

 •  

  ubezpieczysz samochód nawet na 3 miesiące przed końcem dotychczasowej polisy

 

 

Kalkulator ubezpieczenia OC online

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób można kupić ubezpieczenie samochodu?

To bardzo proste: wejdź do wniosku o ubezpieczenie samochodu. Po wyliczeniu składki wybierz wariant, uzupełnij niezbędne dane i zapłać pierwszą składkę bezpłatnym przelewem mTransfer. Aby ułatwić Ci zrozumienie terminów ubezpieczeniowych, we wniosku umieścilismy pomoc, którą uruchomisz najeżdżając myszką na znak zapytania. Polisę ubezpieczenia otrzymasz na adres e-mail. Gdy kupujesz AC, niezbędna może się okazać weryfikacja stanu Twojego pojazdu. Wówczas skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel i dopełni wszelkich formalności. Polisę AC otrzymasz w takim przypadku po pozytywnej weryfikacji samochodu.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "W jaki sposób można kupić ubezpieczenie samochodu?"

Co się dzieje z polisą OC, gdy pojazd zostanie sprzedany? Czy jest możliwość odzyskania nadpłaconej składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia?

Polisę OC lub inny dokument potwierdzający fakt zawarcia umowy ubezpieczenia OC należy przekazać nabywcy. W przypadku sprzedaży pojazdu, prawa i obowiązki wynikające z umowy ubezpieczenia OC przechodzą na nabywcę (kupującego), Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu z upływem okresu, na jaki została zawarta, chyba że nabywca wypowie ją przed upływem 30 dni od dnia nabycia pojazdu. Brak wypowiedzenia przez nabywcę powoduje, że zawarta przez poprzedniego właściciela pojazdu umowa ubezpieczenia OC trwa nadal. Zwrot składki jest możliwy w przypadku złożenia przez nabywcę wypowiedzenia w wyznaczonym terminie tj. 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że z ubezpieczenia OC nie było wypłacone odszkodowanie.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Co się dzieje z polisą OC, gdy pojazd zostanie sprzedany? Czy jest możliwość odzyskania nadpłaconej składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia?"

Czy zniżki nabyte w poprzedniej firmie są honorowane? W jaki sposób klient powinien dostarczyć zaświadczenie o zniżkach?

Twoje zniżki za bezszkodową jazdę są w całości przez nas honorowane przy zawarciu nowej umowy ubezpieczenia. Nie wymagamy dostarczenia zaświadczenia o zniżkach. Pamiętaj jednak, że ubezpieczyciel ma prawo do zweryfikowania informacji podanych przez Ciebie we wniosku i może poprosić o udostępnienie dokumentów potwierdzających te informacje.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Czy zniżki nabyte w poprzedniej firmie są honorowane? W jaki sposób klient powinien dostarczyć zaświadczenie o zniżkach?"

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC?

Online

Oddzwonimy

Zostaw kontakt

Jak kupić ubezpieczenie komunikacyjne OC? -

Zostaw kontakt

Przydatne dokumenty

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu dostępne są na stronie: www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/ubezpieczenia-samochodowe/oc/