Ubezpieczenie OC w mBanku

 •  

  cena już od 366 zł rocznie

 •  

  do 60% zniżki za bezszkodową jazdę przy zakupie ubezpieczenia OC

 •  

  honorujemy zniżki wypracowane u innych ubezpieczycieli

 •  

  składkę obliczysz w zaledwie kilka sekund

 •  

  możesz zapłacić jednorazowo albo rozłożyć składkę
  na 2, lub 12 wygodnych rat – pobierać
  je będziemy automatycznie z Twojego konta 

 •  

  ubezpieczysz samochód nawet na 3 miesiące przed końcem dotychczasowej polisy

 

 

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób można kupić ubezpieczenie OC samochodu?

To bardzo proste: wejdź do wniosku o ubezpieczenie samochodu. Po wyliczeniu składki wybierz wariant, uzupełnij niezbędne dane i zapłać pierwszą składkę bezpłatnym przelewem mTransfer. Aby ułatwić Ci zrozumienie terminów ubezpieczeniowych, we wniosku umieścilismy pomoc, którą uruchomisz najeżdżając myszką na znak zapytania. Polisę ubezpieczenia otrzymasz na adres e-mail. Gdy kupujesz AC, niezbędna może się okazać weryfikacja stanu Twojego pojazdu. Wówczas skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel i dopełni wszelkich formalności. Polisę AC otrzymasz w takim przypadku po pozytywnej weryfikacji samochodu.

Co się dzieje z polisą OC, gdy pojazd zostanie sprzedany? Czy jest możliwość odzyskania nadpłaconej składki za niewykorzystany okres ubezpieczenia?

Polisę OC lub inny dokument potwierdzający fakt zawarcia umowy ubezpieczenia OC należy przekazać nabywcy. W przypadku sprzedaży pojazdu, prawa i obowiązki wynikające z umowy ubezpieczenia OC przechodzą na nabywcę (kupującego), Umowa ubezpieczenia ulega rozwiązaniu z upływem okresu, na jaki została zawarta, chyba że nabywca wypowie ją przed upływem 30 dni od dnia nabycia pojazdu. Brak wypowiedzenia przez nabywcę powoduje, że zawarta przez poprzedniego właściciela pojazdu umowa ubezpieczenia OC trwa nadal. Zwrot składki jest możliwy w przypadku złożenia przez nabywcę wypowiedzenia w wyznaczonym terminie tj. 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że z ubezpieczenia OC nie było wypłacone odszkodowanie.

Czy zniżki nabyte w poprzedniej firmie są honorowane? W jaki sposób klient powinien dostarczyć zaświadczenie o zniżkach?

Twoje zniżki za bezszkodową jazdę są w całości przez nas honorowane przy zawarciu nowej umowy ubezpieczenia. Nie wymagamy dostarczenia zaświadczenia o zniżkach. Pamiętaj jednak, że ubezpieczyciel ma prawo do zweryfikowania informacji podanych przez Ciebie we wniosku i może poprosić o udostępnienie dokumentów potwierdzających te informacje.

Jak kupić ubezpieczenie OC samochodu?

Online

Oddzwonimy

Zostaw kontakt

Jak kupić ubezpieczenie OC samochodu? -

Zostaw kontakt

Przydatne dokumenty

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Ubezpieczycielem jest AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A. Składka została wyliczona na dzień 25.08.2017 r. dla żonatego, bezdzietnego kierowcy ze Skierniewic, w wieku 36 lat, korzystającego ze zniżki za 8 lat bezszkodowej jazdy oraz zniżki 10 % na zakup ubezpieczenia przez internet, jeżdżącego jedenastoletnim samochodem CITROËN C 2 1.4 Confort. Twoja indywidualna składka może różnić się od podanej w reklamie.
Propozycja tylko dla posiadaczy rachunku bankowego w mBanku. Szczegółowe informacje o ubezpieczeniu dostępne na https://www.mbank.pl/indywidualny/ubezpieczenia/oc/