Wyjątkowa usługa pozwalająca rozłożyć wykorzystany limit karty kredytowej

Teraz w promocji „Elastyczna spłata na raty w karcie kredytowej”
oprocentowanie nominalne usługi Spłaty na raty tylko 8% w skali roku

Wystarczy na wniosku o usługę Spłaty na raty zaznaczyć przystąpienie do Promocji.

Zakupy dokonane kartą kredytową możesz spłacić w dogodnych ratach dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie odkładaj zakupów na jutro, już dziś spraw sobie wymarzony prezent!

  • elastyczny okres spłaty od 3 do 60 miesięcy
  • usługa Spłaty na raty dostępna od 300 zł
  • brak prowizji za uruchomienie usługi Spłaty na raty
  • bez formalności i badania zdolności kredytowej
  • uwalnianie dostępnego limitu karty przy każdej spłacie raty

Jeśli potrzebujesz gotówki możesz skorzystać z przelewu szybkiej gotówki z limitu karty kredytowej i również rozłożyć spłatę na raty.

Promocja „Elastyczna spłata na raty w karcie kredytowej” trwa od 5.04.2016 r do 31.05.2016 r. i nie obejmuje kart kredytowych World Elite MasterCard.

Standardowe oprocentowanie nominalne usługi wynosi 10 proc. w skali roku.

Jak zyskać korzystniejsze oprocentowanie posiadając kartę kredytową mBanku?

Jak działa usługa Spłaty na raty z przelewem szybkiej gotówki z limitu karty kredytowej?

Jak działa usługa Spłaty na raty jeśli robisz zakupy i płacisz kartą?

Usługa Spłaty na raty jest nielimitowana. Oznacza to, że możesz korzystać z niej wiele razy. Łączna wartość usług nie może przekroczyć 80 proc. przyznanego limitu kredytu na karcie kredytowej.

Oprocentowanie nominalne w skali roku usługi Spłaty na raty dla karty World Elite MasterCard dla kart wydanych do 4.02.2016 r. wynosi 6,83 proc., natomiast dla kart wydanych od 4.02.2015 r. wynosi 9 proc. 

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty?

Samodzielnie w serwisie transakcyjnym

W placówce mBanku

Znajdź na mapie

Jak uruchomić usługę Spłaty na raty? -

Znajdź na mapie

Za pośrednictwem mLinii

Najczęściej zadawane pytania

Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty?

Rata zostanie spłacona automatycznie wraz ze spłatą zadłużenia karty kredytowej zgodnie z ustaloną wcześniej datą do spłaty karty. Rata jest doliczona do kwoty minimalnej spłaty na wyciągu karty kredytowej. Po spłacie każdej raty saldo dostępnych środków na karcie kredytowej powiększy się o kwotę spłaty.
Wcześniejszej spłaty usługi można dokonać samodzielnie w serwisie lub na mLinii.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Jak spłacić ratę usługi spłaty na raty?"

Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?

Na wyciągu widoczna jest kwota raty, ale nie jest wyszczególniona przy minimalnej kwocie do spłaty - jest ona do niej doliczona.

Pierwsza rata nie jest widoczna na wyciągu karty kredytowej przygotowanym zaraz po uruchomieniu usługi, a tym samym nie jest doliczona do kwoty minimalnej. Pierwsza rata znajdzie się dopiero na kolejnym wyciągu (drugim licząc od daty uruchomienia usługi). Jeśli wyciąg zostanie przygotowany np. po 10 dniach od uruchomienia usługi, to nie będzie na nim doliczonej raty, bo się jeszcze nie pobrała.

Ostatnia rata pojawi się na wyciągu karty kredytowej przygotowanym już po całkowitej spłacie usługi. Klient będzie musiał spłacić kartę kredytową zgodnie z wyciągiem. Środki na karcie kredytowej pozostaną do dyspozycji klienta.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Jak na wyciągu widoczna jest rata za usługę spłaty na raty?"

Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?

Brak spłaty powoduje, że rata zostaje doliczona do kapitału zaległego, od którego zostaną naliczone odsetki.

zobacz więcej pytań i odpowiedzi na temat "Co się stanie jeśli klient nie spłaci raty?"

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych mBanku z wyłączeniem karty World Elite MasterCard. Warunkiem uzyskania oprocentowania nominalnego 8% jest złożenie wniosku o usługę Spłaty na raty w trakcie trwania Promocji i zaznaczenie przystąpienia do Promocji. Minimalna wartość przelewu szybkiej gotówki to 300 zł, minimalna liczba rat - 3, maksymalna 60. Promocja „Elastyczna spłata na raty w karcie kredytowej” trwa 05.04.2016 r do 31.05.2016 r. Szczegółowe informacje dotyczące Promocji są określone w Regulaminie Promocji „Elastyczna spłata na raty w karcie kredytowej” dostępnym powyżej.