mBank

Zapłać BLIKIEM i złap coś pysznego!

Zrób zakupy w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket i odbierz kod na batona lub chipsy za 1 zł.

Promocja trwa od 21.02 do 20.03.2018 r. lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych.

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Organizatorem akcji promocyjnej jest Żabka Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa od 21.02 do 20.03.2018 r. lub do wyczerpania puli kodów promocyjnych w ilości 100.000 sztuk. W czasie trwania Okresu Promocji, przysługuje prawo do otrzymania 1 kodu promocyjnego za każdy zakup w sklepie Żabka lub Freshmarket dowolnego produktu zrealizowany przy pomocy aplikacji mobilnej obsługującej płatności BLIK, z wyłączeniem zakupu artykułów tytoniowych oraz innych niż piwo napojów alkoholowych oraz wyrobów objętych postanowieniem ustawy z dnia 9 listopada 1955 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Kod promocyjny zostanie wydrukowany na paragonie niefiskalnym, dołączonym do paragonu fiskalnego podsumowującego transakcję, można z niego skorzystać przy kolejnych zakupach wykonanych w sklepach Żabka lub Freshmarket wykonanych do 17.04.2018 r. Kod upoważnia do jednorazowego zakupu w promocyjnej cenie 1 zł brutto 1 szt. (jednej sztuki) batonu Mars 42g, lub batonu Snickers 42g lub batony Twix 42g lub chipsów Lays papryka lub chipsów Lays zielona cebulka 40g. Kody nie sumują się, nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny, nie łączą się z innymi zniżkami lub promocjami. Szczegółowe informacje na temat akcji promocyjnej dostępne są w Regulaminie „Zapłać Blikiem i odbierz kupon na baton lub chipsy za 1 zł.” dostępnym nahttps://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/blik/ na www.zabka.plwww.freshmarket.pl oraz www.blikmobile.pl.

 

 

mBank

Kupuj z darmową dostawą na arena.pl

W dniach 19.02.2018 r. - 23.03.2018 r. zrób zakupy na arena.pl za

minimum 1 zł brutto (maksymalnie 1.000 zł), zapłać za nie przy pomocy BLIKA i... 

Ciesz się najlepszymi prezentami z darmową dostawą!

Z Promocji możesz skorzystać wielokrotnie, aż do jej zakończenia lub

wyczerpania środków przeznaczonych na darmową dostawę.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny. Organizatorem Promocji „Darmowa wysyłka na arena.pl przy płatności BLIKiem” jest Arena.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa od dnia 19.02.2018 do 23.03.2018 roku lub do wyczerpania środków przeznaczonych na darmowe dostawy. Pula środków przeznaczonych na darmową dostawę wynosi 56.000,00 zł netto + VAT.W Promocji mogą brać udział wszyscy klienci portalu internetowego www.arena.pl, którzy jako użytkownicy zalogowani, dokonają zakupów towarów w trakcie trwania Promocji w przedziale cenowym od 1 zł brutto do 1 000 zł brutto.Rabat zostanie naliczony wyłącznie po wybraniu BLIKA jako formy płatności za zakupy realizowane w portalu www.arena.pl. W przypadku anulowania przez Uczestnika Promocji zamówienia lub odstąpienia od umowy sprzedaży rabat zostanie anulowany. Promocja łączy się z innymi promocjami na www.arena.pl Regulamin Promocji przez cały czas trwania Promocji dostępny jest do wglądu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.mBank.pl/blik

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.