mBank

Zamów na PizzaPortal.pl

Przy płatności BLIKIEM dostawa w piątki za 0 zł

 

Zamawiaj w piątki na PizzaPortal.pl, płać BLIKIEM, ciesz się darmową dostawą.

 

W promocji możesz wziąć udział wielokrotnie, jest ważna do 30 listopada lub do wyczerpania puli rabatów.

To nie jest oferta. Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek.

Organizatorem Promocji jest Restaurant Partner Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Promocja trwa od 7 września do 30 listopada 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród w wysokości 200 000 zł. W Promocji mogą brać udział wszyscy klienci portalu internetowego pizzaportal.pl, którzy w piątek przypadający w czasie trwania Promocji dokonają zakupu produktów od dostawców oferujących swoje usługi i dokonają skutecznej zapłaty za towary lub usługi na portalu www.pizzaportal.pl za pomocą formy płatności BLIK. O wzięciu udziału w promocji decyduje kolejność zgłoszeń. Promocja polega na przyznaniu Klientom rabatu w wysokości kosztów dostawy zakupionego produktu za zakupy opłacone za pomocą BLIKA, tj. Darmowej Dostawy w każdy piątek w czasie trwania Promocji. Darmowa Dostawa zostanie naliczona automatycznie wyłącznie po wybraniu BLIK jako formy płatności na portalu pizzaportal.pl. Każdy z Uczestników Promocji może wziąć udział w Promocji wielokrotnie, jednakże rabat w postaci darmowej dostawy przyznawany jest jednorazowo wyłącznie w odniesieniu do jednej płatności BLIK. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocji „Piątek z BLIKIEM” dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/blik/. Szczegóły dotyczące systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.