mBank
Zarejestruj się w BLIKOMANII!
- wyślij formularz rejestracyjny
- kliknij w przesłany link i potwierdź rejestrację

 

Płać, wypłacaj, przelewaj BLIKIEM i bierz udział w losowaniu:
- co tydzień 100 nagród o wartości 100 zł
- co tydzień 10 nagród o wartości 1.000 zł
- nagrody głównej 100.000 zł

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Organizatorem loterii promocyjnej pod nazwą „Blikomania” jest Polski Standard Płatności Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły loterii Blikomania, w tym nagrody i kalendarz losowań są określone w Regulaminie loterii Promocyjnej pod nazwą Blikomania dostępnym na www.mbank.pl/blikomania oraz na www.blikomania.pl. Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi 271.111 zł. Loteria trwa od 06.04.2018 r. do 30.07.2018 r. W losowaniach przeprowadzanych w ramach Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK spełniające warunki określone w Regulaminie wykonane w okresie od 06.04.2018 r. do 31.05.2018 r. Aby brać udział w loterii uczestnik powinien w okresie od 06.04.2018 r. do 31.05.2018 r. przesłać Organizatorowi Zgłoszenie swojego uczestnictwa w Loterii przy wykorzystaniu elektronicznego formularza rejestracyjnego udostępnionego w serwisie www.blikomania.pl, wyrazić zgody wskazane w Regulaminie loterii Promocyjnej oraz dokonać co najmniej jednej Transakcji BLIK. Uczestnik może przesłać więcej niż jedno Zgłoszenie, o ile posiada na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje z funkcjonalnością umożliwiającą realizację Transakcji BLIK wydane przez różne Banki. W Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa, z wyłączeniem Transakcji BLIK, które zostały wcześniej wyłonione zgodnie z postanowieniami Regulaminu jako uprawniające Uczestnika do otrzymania nagrody

 

 

mBank

Płać BLIKIEM na Allegro

Zgarnij monety na tańsze zakupy.

 

Zrób zakupy na Allegro za min. 50 zł i zapłać za nie BLIKIEM. Jeśli to Twoja pierwsza płatność BLIKIEM na Allegro, otrzymasz 3 Monety, za każdą kolejną 1 Monetę.

W ciągu miesiąca możesz zebrać maksymalnie 10 Monet i wymienić je na zniżkę na Allegro.

 

Promocja trwa w dniach 26.03-31.05.2018 r.

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Organizatorem promocji jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa w okresie od dnia 26.03.2018 r. od godziny 10.00 do wyczerpania puli Monet promocyjnych w ilości 1.000.000 Monet, jednak nie później niż do dnia 31 maja 2018 r. do godz. 23.59. Promocja skierowana jest do zarejestrowanych Użytkowników (osób fizycznych) posiadających Konto występującym w Allegro w charakterze Kupujących. Promocja polega na przyznaniu Użytkownikom Monet promocyjnych za daną Transakcję na Allegro za min. 50 zł (wliczając w to koszty dostawy) opłaconą przy wykorzystaniu Płatności BLIK. Za pierwszą Transakcję na Allegro od momentu poprawnego zarejestrowania konta, Użytkownik otrzyma 3 (trzy) Monety promocyjne, za każdą kolejną Transakcję na Allegro otrzyma 1 (jedną) Monetę promocyjną. Łączna ilość monet promocyjnych, nie może przekroczyć 10 Monet w przeciągu 30 kolejnych dni w Okresie trwania Promocji. Z Promocji wykluczone są Transakcje na Allegro zawarte w kategoriach wymienionych szczegółowo na stronie: http://faq.allegro.pl/artykul/26155/w-ktorych-kategoriach-nie-zaplace-karta-ani-srodkami-z-konta. Szczegółowe informacje na temat Promocji dostępne są w REGULAMINIE PROMOCJI „MONETY OD BLIKA” dostępnym na www.mbank.pl/blik. Zasady gromadzenia Monet, zakupu Kuponów promocyjnych oraz zasady ich wykorzystania określone są w Regulaminie Programu Monetowego, którego aktualna treść znajduje się na stronie: https://monety.allegro.pl/regulamin. Informacje na temat systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na www.mBank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/

 

mBank

Zamów na PizzaPortal.pl

Przy płatności BLIKIEM dostawa w piątki za 0 zł

 

Zamawiaj w piątki na PizzaPortal.pl, płać BLIKIEM, ciesz się darmową dostawą.

 

W promocji możesz wziąć udział wielokrotnie, jest ważna do 29 czerwca lub do wyczerpania puli rabatów.

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Organizatorem Promocji jest Restaurant Partner Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Promocja trwa od 6 kwietnia do 29 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania puli nagród 140.000 zł. W Promocji mogą brać udział wszyscy klienci portalu internetowego pizzaportal.pl, którzy w piątek przypadający w czasie trwania Promocji dokonają zakupu produktów od dostawców oferujących swoje usługi na portalu w czasie trwania Promocji i dokonają skutecznej zapłaty za towary lub usługi na portalu www.pizzaportal.pl za pomocą formy płatności BLIK. O wzięciu udziału w Promocji decyduje kolejność zgłoszeń. Promocja polega na przyznaniu Klientom rabatu w wysokości kosztów dostawy zakupionego produktu za zakupy opłacone za pomocą BLIKA, tj. Darmowej Dostawy w każdy piątek w czasie trwania Promocji. Darmowa Dostawa zostanie naliczona automatycznie wyłącznie po wybraniu BLIK jako formy płatności. Każdy z Uczestników Promocji może wziąć udział w Promocji wielokrotnie, jednakże rabat w postaci darmowej dostawy przyznawany jest jednorazowo wyłącznie w odniesieniu do jednej płatności BLIK. Szczegóły Promocji znajdują się w REGULAMINIE PROMOCJI „Piątek z darmową dostawą!” dostępnym na www.mbank.pl/blik

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.