•  

    Tankujesz na Orlenie? Zbierasz punkty vitay? Jeśli masz ich dostatecznie dużo wymień je na nagrodę i zrób dopłatę za pomocą BLIKA. Otrzymasz 20 punktów vitay za każdą dopłaconą złotówkę.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty i ma charakter wyłącznie informacyjny. Organizatorem Promocji „Płać BLIKIEM na stacjach ORLEN” jest Polski Standard Płatności Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Partnerem Promocji jest Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku. Promocja trwa od 27.09.2017 r. do 31.01.2018 r. lub do wyczerpania puli 19.000.000 punktów VITAY. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna, będąca uczestnikiem Programu VITAY, która w Okresie Trwania Promocji zamówi Prezent z katalogu VITAY za pośrednictwem www.vitay.pl oraz dokona dopłaty pieniężnej za zamawiany Prezent przy wykorzystaniu systemu płatności mobilnych Blik. Każdy Uczestnik, który spełni warunki Promocji otrzyma 20 pkt VITAY za każdy 1zł brutto dopłaty. Punkty VITAY zostaną naliczone na konto VITAY Uczestnika Promocji w terminie do 21 dni od dokonania zamówienia. Szczegółowe informacje na temat Promocji zawarte są w Regulaminie Promocji „Płać BLIKIEM na stacjach ORLEN” dostępnym na https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/blik/

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.