mBank
Już ponad 40 mln płatności BLIKIEM w sieci w tym roku

Dane liczbowe dotyczą transakcji BLIKIEM wykonanych w sklepach internetowych od 1 stycznia 2018 r. pochodzą z opracowań własnych Polskiego Standardu Płatności.

 

mBank

Paczka z BLIKIEM tańsza o 5 zł

 

Robisz zakupy przez internet? Zamów przesyłkę do paczkomatu inPost.

Zapłać BLIKIEM w paczkomacie a koszt przesyłki spadnie o 5 zł.

 

Promocja trwa do 31 grudnia lub do wyczerpania puli rabatów 160 000 zł brutto.

Organizatorem Akcji jest InPost Paczkomaty Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie. Akcja rozpoczyna się w dniu 1 grudnia 2018 i trwa do 31 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na rabaty w wysokości 160 000 zł brutto. Warunkiem udzielenia rabatu jest dokonanie płatności BLIK tytułem pobrania przy odbiorze Przesyłki z Paczkomatu.

Rabat ma charakter jednorazowy i zostanie naliczony automatycznie po wybraniu Płatności BLIK na ekranie Paczkomatu, a ostateczny koszt dostawy, zostanie obniżony o 5 zł. Jeżeli wysokość kwoty pobrania jest niższa niż 5 złotych brutto, Organizator przyzna Uczestnikowi rabat w wysokości obniżającej wysokość kwoty pobrania do 0,01 zł brutto.

Akcja Promocyjna prowadzona jest wyłącznie z wykorzystaniem Paczkomatów, których wykaz dostępny jest pod adresem www: blik.inpost.pl.

Uczestnik może skorzystać z Promocji wielokrotnie, z zastrzeżeniem, iż rabaty nie podlegają sumowaniu. Szczegóły na temat promocji znajdują się w Regulaminie akcji promocyjnej „tańsza dostawa przy płatności BLIKIEM w Paczkomacie-edycja druga” dostępnym na www.mbank.pl/blik . Szczegóły dotyczące systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na https://www.mbank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.