mBank

Płać BLIKIEM na Allegro - edycja II

Zgarnij monety na tańsze zakupy.

 

Zapłać na zakupy na Allegro.pl przy pomocy BLIKA i zbieraj monety na tańsze zakupy.

Zrób zakupy za min. 50 zł i zapłać BLIKIEM. Za pierwszą płatność otrzymasz 3 monety, za każdą kolejną 1.

W ciągu miesiąca możesz uzbierać maksymalnie 10 monet i zamienić je na zniżkę na Allegro.

 

 

Promocja trwa w dniach 1.06 -31.07.2018 r.

Materiał nie stanowi oferty i ma charakter informacyjny. Organizatorem promocji jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa w okresie od dnia 1.06.2018 r. od godziny 00.00 do wyczerpania puli Monet promocyjnych w ilości 1 000 000 Monet, jednak nie później niż do dnia 31.07.2018 r. do godz. 23.59.

 

Promocja skierowana jest do zarejestrowanych Użytkowników (osób fizycznych) posiadających Konto, występujących na Allegro w charakterze Kupujących.

Promocja polega na przyznaniu Użytkownikom Monet promocyjnych za daną Transakcję na Allegro za min. 50 zł (wliczając w to koszty dostawy)  opłaconą przy wykorzystaniu Płatności BLIK.

Za pierwszą Transakcję na Allegro od momentu poprawnego zarejestrowania konta, Użytkownik otrzyma 3 (trzy) Monety promocyjne, za każdą kolejną Transakcję na Allegro otrzyma 1 (jedną) Monetę promocyjną.

Łączna ilość monet promocyjnych, nie może przekroczyć 10 Monet w przeciągu 30 kolejnych dni w Okresie trwania Promocji.

 

Z Promocji wykluczone są Transakcje na Allegro zawarte w kategoriach wymienionych szczegółowo na stronie: http://faq.allegro.pl/artykul/26155/w-ktorych-kategoriach-nie-zaplace-karta-ani-srodkami-z-konta. Szczegółowe informacje na temat Promocji dostępne są w Regulaminie Promocji „Monety od BLIKA” w okresie 01.06.2018-31.07.2018 r. dostępnym na www.mbank.pl/blik. Zasady gromadzenia Monet, zakupu Kuponów promocyjnych oraz zasady ich wykorzystania określone są w Regulaminie Programu Monetowego, którego aktualna treść znajduje się na stronie: https://monety.allegro.pl/regulamin.

Informacje na temat systemu płatności BLIK zawiera Regulamin usług płatniczych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępny na www.mBank.pl/pomoc/dokumenty/oferta-indywidualna/konta/uslugi-platnicze/

Nowość – kupuj szybciej online płacąc BLIKIEM i nie przepisując kodu

Teraz zakupy w sklepach internetowych możesz robić jeszcze szybciej i wygodniej! Wystarczy, że podczas pierwszej płatności BLIKIEM wyrazisz zgodę na zapamiętanie sklepu. Za kolejne zakupy zapłacisz już jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej, bez przepisywania kodu.

1. Zrób zakupy, jako formę płatności zaznacz BLIK. W aplikacji mobilnej wygeneruj kod

2. Wpisz wygenerowany kod BLIK, zaznacz Wykonaj i zapamiętaj

3. W podsumowaniu zaznacz, że chcesz płacić bez przepisywania kodu

Sprawdź, w jakich sytuacjach możesz korzystać z BLIKA

Wygodne i szybkie transakcje w sklepach internetowych

BZ WBK, ING, Millenium, PKO BP, Planet Cash oraz ponad 5700 bankomatów Euronet

Wysyłanie i odbieranie przelewów bez znajomości numeru rachunku bankowego

Z terminalem POS

Płać BLIKIEM - nie szukaj portfela

Dzięki usłudze BLIK możesz zapomnieć o gotówce oraz kartach płatniczych. Wystarczy smartfon, dostęp do internetu oraz aplikacja mobilna mBanku. Każdorazowa wypłata gotówki lub inna transakcja potwierdzana jest przy użyciu 6 cyfrowego jednorazowego kodu BLIK.

Jak płacić i wypłacać BLIKIEM?

W bankomacie lub na stronie sklepu online wybierz BLIK albo potwierdź sprzedawcy, że chcesz zapłacić BLIKIEM

1. Wybierz ikonę BLIKA w aplikacji mobilnej.

2. Przepisz otrzymany 6-cyfrowy kod BLIK, aby potwierdzić transakcję

3. Potwierdź wykonanie transakcji w telefonie

A może jeszcze nie masz aplikacji mBanku? Pobierz i sprawdź!

 

     

Najczęściej zadawane pytania

Aplikacja BLIK działa na smartfonach z oprogramowaniem iOS, Android oraz Windows Phone. Do działania aplikacji niezbędne jest połączenie z internetem (pakiet danych lub wi-fi).

Korzystanie z usługi BLIK jest w pełni bezpłatne.

Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wejdź w Ustawienia. Zaznacz opcję Szybka płatność i zapisz zmiany, podając PIN do aplikacji. Po wylogowaniu z aplikacji, na ekranie logowania wybierz ikonę BLIK, aby uzyskać kod. Od teraz możesz płacić w sklepach stacjonarnych do 50 zł bez podawania numeru PIN do aplikacji. Transakcje w sklepach powyżej tej kwoty nadal będą wymagały Twojej autoryzacji. Transakcje w internecie oraz w wypłaty z bankomatów będą wymagały Twojej autoryzacji.