powrót

Jesteś po stronie zarabiających?

Często masz okazję porozmawiać z zawodowcami o rynku? Z traderem, który przeszedł już twoją drogę inwestycyjną, z psychologiem, który przeanalizował twoje fazy stresu czy makroekonomistą, który wie co z czego wynika? Jeśli nie to bądź 18 października z nami.

Porozmawiaj z zawodowcami o rynku. Przyjdź na bezpłatną konferencję lub dołącz do transmisji na żywo.

Zaproszeni prelegenci to:
- dr Ernest Pytlarczyk, Główny Ekonomista mBanku, absolwent Szkoły Głównej Handlowej, doktor ekonomii Uniwersytetu w Hamburgu. W trakcie swojej kariery pracował m.in.
w Banku Handlowym i Deutsche Bundesbanku, od wielu lat związany ściśle
z mBankiem (d. BRE Bankiem).
- prof. Piotr Zielonka, profesor nadzwyczajny SGGW, zajmuje się psychologią ryzyka. Prowadzi badania dotyczące fizjologii mózgu oraz ekonomii behawioralnej przy współpracy z Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN oraz Bucknell University i Idaho University w USA.
- Jim Poniat, profesjonalny kanadyjski trader, nauczyciel, autor. Od 2005 roku związany z rynkiem Forex. Projektant wielu metod i systemów analizy technicznej jak i psychologii tradingu. Przez wiele lat prowadził szkolenia w Stanach jak i Kanadzie. Opracował unikalne szkolenie na temat psychologii tradingu wraz z praktycznymi metodami usuwania i kontroli niepotrzebnych emocji.

Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy: TUTAJ

Wywiad z Jimem Poniatem, traderem z Kanady, gościem Trader’s Day: TUTAJZapraszamy
18 października 2014 r., Warszawa, Novotel Forum