powrót

Tour de POK – szkolenia domu Maklerskiego mBanku

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń Domu Maklerskiego mBanku – podobnie jak wiosną chcemy spotkać się z inwestorami w całej Polsce, proponując rozmowę na temat Giełdy, Forexu i rynków inwestycyjnych.

Najbliższe spotkania:
Łódź – 4.11.14 r.
Wrocław –  5.11.14 r.
Katowice – 6.11.14 r.
Olsztyn – 13.11.14 r.

Będziemy także w Rzeszowie, Lublinie, Krakowie, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Opolu oraz w Warszawie.

Pełna lista szkoleń, terminy i formularz zgłoszeniowy.

Szkolenia poprowadzą eksperci Domu Maklerskiego mBanku

- Piotr Neidek - w styczniu 2014 po raz trzeci uznany za najlepszego specjalistę od analizy technicznej w Polsce, wg dorocznego rankingu "Gazety Giełdy Parkiet". Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wykładowca i pracownik naukowy (2003-2006) Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi; autor książki "Międzynarodowe Rynki Finansowe – podstawy analizy technicznej";  od 2003 w Domu Maklerskim mBanku, licencja maklerska nr 1985. Publikuje analizy w mediach branżowych i Serwisie Informacyjnym DM mBanku.

- Paweł Śliwa - założyciel i prezes Stowarzyszenia Analityków Technicznych - współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Profesjonalny Inwestor, Akademia Tworzenia Kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego i uczelniami wyższymi. W Domu Maklerskim mBanku na stanowisku Head of FX Sales, wcześniej Zastępca Dyrektora Regionu w jednym z wiodących biur maklerskich w Polsce. Od 2005 r. prowadzi i organizuje szkolenia. Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 r., specjalizując się w Analizie Technicznej - jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności. Uczestnik licznych szkoleń i kursów w tym z Robertem Minerem.