powrót

Mapa przedsiębiorczości-poradnik ekonomiczny przedsiębiorcy

Już niemal miesiąc realizowana jest akcja przygotowana wspólnie przez mBank i rozgłośnię radiową „Poradnik ekonomiczny - Mapa przedsiębiorczości”. Audycja skierowana jest specjalnie do wszystkich obecnych oraz przyszłych przedsiębiorców,

Od poniedziałku do piątku o godzinie 15.30, słuchacze radia RMF uzyskają dostęp do cennych porad i najlepszych praktyk w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Co ciekawe, kilkunastu milionom słuchaczy zaprezentujemy również niezwykle inspirujące historie naszych klientów firmowych – np. jednego z największych na świecie producentów drukarek 3D, globalnego lidera w produkcji stołów modelarskich, czy też developera popularnych aplikacji zakupowych. Rozmowy z ekspertami nawiązywać będą zarówno do zagadnień typowo biznesowych, jak również kompetencji miękkich np. negocjacji handlowych czy zarządzania czasem.

W ramach akcji zamieszczamy kolejne filmy z poradami naszych ekspertów. Mamy nadzieję, że pomogą Wam w dalszym rozwoju czy urzeczywistnieniu Waszych planów biznesowych. Dziś dowiecie się „Do czego bank jest potrzebny przedsiębiorcy”.