powrót

Zdecyduj czy mBank zdobędzie Złotego Bankiera i wygraj nagrody

Nasz cel to wygrana siódmej edycji plebiscytu Złoty Bankier i zdobycie po raz kolejny tytułu „Złotego Banku”. Aby to osiągnąć potrzebujemy Waszego wsparcia. Konkurencja standardowo jest bardzo silna, ale wierzymy, że i tym razem z Waszą pomocą nam się uda, a siódemka będzie dla nas szczęśliwa!
Wszyscy, którzy wezmą udział konkursie mają szansę na wygranie jednej ze 100 nagród.
Przejdź do głosowania - masz na to czas do 28 marca br. 

 

Internauci wybiorą zwycięzcę w trzech kategoriach:
- najlepszy spot reklamowy,
- bank wrażliwy społecznie,
- najlepszy bank w social media.

 

W kategorii spot, o zwycięstwo walczy nasz film zrealizowany w ramach pierwszej w historii mBanku kampanii społecznej poświęconej bezpieczeństwu w internecie: Nie robisz tego w realu? Nie rób tego w sieci!”. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na ryzykowne zachowania on-line i ich konsekwencje.

 

Spot możecie ponownie zobaczyć TUTAJ.

 

Przykładem działań w obszarze CSR, dzięki którym możemy zdobyć tytuł banku wrażliwego społecznie, jest program grantowy mPotega. Program jest jednym z kluczowych aktywności Fundacji mBanku w ramach strategii pod hasłem „m jak matematyka”.

 

Możecie również głosować na mBank, doceniając obecność banku w mediach społecznościowych.

 

Dodatkowe statuetki w kategoriach - Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa, Innowacja finansowa –przyznają eksperci Bankier.pl, Pulsu Biznesu i PRnews.pl.

 

Zdobywcą nagrody głównej i tytułu „Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem”, zostanie zwycięzca rankingu przygotowanego w oparciu o badania mistery client, prowadzonego przez TNS Polska i Obserwatorium. biz. Nagrodę specjalną w kategorii Bank bezpieczny, przyzna zespół specjalistów bezpieczeństwa internetowego.
 

 Zagłosuj na mBank


Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 19 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv.

 

Przypominamy, że wszyscy, którzy wezmą udział konkursie mają szansę na wygranie jednej ze 100 nagród. Zatem zachęcamy do głosowania i dziękujemy za wsparcie!