powrót

Według Forbesa jesteśmy najlepszym bankiem dla firm. Mamy też jedną z najlepszych bankowość mobilną

W szesnastej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” zostaliśmy wysoko ocenieni, zajmując trzecie miejsce w kategorii bankowość mobilna. Otrzymaliśmy również najwyższe miejsce na podium i zdobyliśmy tytuł „Najlepszego banku dla firm”!

Wczoraj, na corocznej gali „Przyjazny Bank Newsweeka”  swoje nagrody przyznał również miesięcznik Forbes, który co roku wskazuje „Najlepszy bank dla firm". Miło nam ogłosić, że otrzymaliśmy kolejny rok z rzędu ten zaszczytny tytuł.
W tym prestiżowym rankingu, redakcja „Forbesa” przyznaje punkty za najlepsze produkty i usługi bankowe dla MŚP. Dodatkowo, prowadzone są badania jakości obsługi przeprowadzane przez „tajemniczych klientów”, wcielających się w rolę przedsiębiorcy. Oceniane są nie tylko warunki cenowe, ale także możliwość skorzystania z przez klientów z innowacyjnych rozwiązań. Uzyskaliśmy 81,4 punkty na 100 możliwych.

Serdecznie dziękujemy za tak cenne wyróżnienie. Do dla nas ogromy powód do dumy.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie firmowej.

Jednocześnie, w organizowanym co roku plebiscycie tygodnika „Newsweek”, nagrody wręczane są w czterech kategoriach, wskazujących najlepszą bankowość: tradycyjną, internetową, mobilną i hipoteczną. Oferta i usługi banków oceniane są przez ankieterów Millward Brown, wcielających się w rolę „tajemniczych klientów”, którzy w ten sposób testują bankowe usługi np. zakładanie konta czy płatności kartą. W bankowości mobilnej sprawdzano natomiast ergonomię, łatwość i skuteczność tej formy dostępu do banku. Dodatkowe punkty można było uzyskać za innowacyjność wprowadzanych rozwiązań i usług dostępnych w ramach tego kanału.

Wśród wszystkich ocenianych banków, aplikacja mBanku zajęła trzecie miejsce.
W tej kategori oceniano ofertę usług dla posiadaczy smartfonów.

Jeszcze raz dziękujemy za docenienie nas, a pozostałym laureatom serdecznie gratulujemy.

Dowiedz się więcej o naszej aplikacji mobilnej.