powrót

Obsługa kredytu hipotecznego w serwisie transakcyjnym

Jeżeli szukasz dostępu do informacji o swoim kredycie hipotecznym lub chcesz zmienić jego parametry, możesz to zrobić z poziomu serwisu transakcyjnego. Harmonogram spłat, aktualne oprocentowanie, waluta – to wszystko znajdziesz w szczegółach swojego kredytu.
Sprawdź nasze podpowiedzi, by jeszcze lepiej i wygodniej zarządzać swoim kredytem/pożyczką hipotecznym/ą w mBanku.

Podstawowe informacje o Twoim kredycie

Parametry dotyczące Twojego kredytu sprawdzisz po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego, w sekcji Moje Finanse – Kredyty – Kredyt hipoteczny/ Pożyczka hipoteczna.

Obsługa kredytu hipotecznego
Graf: Szczegóły kredytu

System pozwala Ci w prosty i czytelny sposób na sprawdzenie podstawowych informacji o produkcie w tym: numeru umowy, dniu spłaty raty, okresu kredytowania czy opracowania. W tym miejscu zmienisz również numer rachunku do spłaty rat, dzień spłaty raty oraz walutę kredytu.


Własne zarządzanie

W każdym momencie możesz dokonać wcześniejszej spłaty kredytu lub pożyczki, którą posiadasz. Umożliwiamy także zawnioskowanie o karencję (przerwa w spłacie rat), która jest stosowana w przypadku zgłoszenia przez klienta trudności z terminową spłatą rat kredytu. Bez problemu sprawdzisz też historię i harmonogram spłat Twojego zobowiązania.

Informacja o kredycie
Graf: Informacje o kredycie

Szczegóły kredytu

Graf: Historia i harmonogram spłat

wcześniejsza spłata
Graf: Wcześniejsza spłata

Dyspozycje

Dyspozycje to wnioski składane w 100% online. Umożliwiają zmianę parametrów posiadanych przez Ciebie produktów, w tym kredytów hipotecznych.
Dodatkowo dla Twojej wygody (dzięki mailom oraz dodatkowym wiadomościom sms) będziesz na bieżąco informowany o tym, co dzieję się ze złożoną przez Ciebie dyspozycją.
Wniosek możesz złożyć samodzielnie po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego w sekcji Pasaż – Usługi – Dyspozycje.

Dyspozycje
Graf: Dyspozycje w serwisie transakcyjnym

W przypadku kredytu/pożyczki hipotecznej możesz złożyć wniosek np. o zmianę warunków kredytu czy restrukturyzacje umowy np. w sytuacji, gdy nie masz możliwości prawidłowej obsługi kredytu. Dyspozycje pozwalają także na pobranie dokumentów w charakterze opinii, zaświadczeń, kopii dokumentów czy zmiany zgód, które wcześniej wyraziłeś.

Wybierz dyspozycję
Graf: Wybierz właściwą dyspozycję

Dowiedz się więcejNota:
Zaprezentowane na blogu grafiki mają charakter jedynie instruktażowy w odniesieniu do korzystania z możliwości serwisu transakcyjnego w mBanku. Odroczenie spłaty dotyczy części kapitałowej raty kredytu hipotecznego.

Kategorie:

Oferta indywidualna