powrót

Nowości w aplikacji mobilnej, w tym Karty VISA w usłudze Android Pay

Miło nam ogłosić, że oddajemy w Wasze ręce kolejną aktualizację aplikacji mobilnej. Jakich większych nowości możecie się zatem spodziewać?

Karty VISA w usłudze Android Pay

To najważniejszy element nadchodzącej aktualizacji. Od kwietnia, wszyscy posiadacze kart Master Card mogą wygodnie dodawać kartę do Androida Pay i płacić telefonem. Przypominamy, że opcja dodawania karty i zarządzania usługą bezpośrednio z aplikacji mBanku, była pierwszym tego typu wdrożeniem w Europie i jednym z pierwszych na świecie. Teraz czas by z usługi korzystali również użytkownicy kart Visa.

Karty VISA w usłudze Android Pay

W wersji 3.3 aplikacji,  po przejściu do listy kart i wybraniu karty VISA, zobaczycie dodatkową akcję, pozwalającą na dodanie karty do Androida Pay. Po zrobieniu zdjęcia, podaniu kodu CVV2 oraz potwierdzeniu operacji bezpośrednio w aplikacji (lub za pomocą weryfikującego kodu SMS), pojawi się wirtualny odpowiednik tej karty.

Zarządzanie nadchodzącymi płatnościami

Dotychczas aplikacja pozwalała wyłącznie na przeglądanie listy zaplanowanych operacji. Podążając za Waszym głosem i uwagami, wprowadzamy możliwość modyfikacji oraz usuwania operacji zaplanowanych (pojedynczych płatności oraz zleceń stałych).

Zarządzanie nadchodzącymi płatnościami
 
Aktywacja karty płatniczej

Część z Was w codziennym korzystaniu z banku, jako jedynego lub głównego narzędzia używa aplikacji mobilnej lub lekkiego serwisu transakcyjnego. To nas bardzo cieszy. Jednocześnie z myślą właśnie o Was wprowadzamy możliwość aktywacji karty oraz zdefiniowania PINu bezpośrednio w aplikacji.
 
Aktywacja karty płatniczej

Możliwość zamówienia karty debetowej

To kolejne udogodnienie dla osób, które przede wszystkim w głównej mierze korzystają z aplikacji mobilnej. Mamy nadzieję, że możliwość zamówienia karty debetowej będzie dla Was kolejnym ułatwieniem w szybkim, bezpiecznym i wygodnym korzystaniu z aplikacji . Co ważne, autoryzację złożonego wniosku potwierdzicie za pomocą PINu. Wniosek o kartę debetową jest pierwszym, który znalazł się w aplikacji.

Zamówienie karty debetowej

Pozostaje nam tylko zaprosić Was do aktywnego korzystania z aplikacji. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji podzielić się swoją opinią na temat aplikacji – będziemy bardzo wdzięczni za Wasze oceny i sugestie :)
Pamiętajcie, że jeśli chcecie korzystać z nowych funkcji w aplikacji, musicie pobrać najnowszą wersję aplikacji mobilnej!

Dowiedz się więcej o aplikacjach mobilnych mBanku.

Pierwszym krokiem jest pobranie aplikacji