powrót

Zapłać kartą jeszcze zanim ją otrzymasz

To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Wprowadzamy do naszej oferty dokonywanie płatności telefonem, jeszcze przed otrzymaniem i aktywowaniem karty plastikowej. Dzięki tej zmianie zapłacisz telefonem w sklepach z terminalem zbliżeniowym, jeszcze zanim dotrze do Ciebie przesyłka z kartą.

Płatności kartą bez karty

Na czym to polega? Tuż po wydaniu karty, dodasz ją do Androida Pay w aplikacji mobilnej mBanku.
W tym procesie zdefiniujesz PIN do karty, którym będziesz potwierdzać wszystkie transakcje (zarówno dokonywane telefonem, jak i później kartą plastikową).
W tym samym czasie będziesz też czekać na przesyłkę, ze standardową kartą plastikową.
Po jej otrzymaniu należy ją aktywować. Wtedy będziesz w pełni korzystać z możliwości swojej karty, np. wypłacać pieniądze z bankomatu.
Rozwiązanie dotyczy wszystkich kart debetowych MasterCard.

Krócej niż minuta – tyle trwa proces dodania karty do Androida Pay. Jak to zrobić?

Proces uruchomienia nowej karty w aplikacji mobilnej będzie trwał mniej niż minutę.
W sekcji Finanse-> Karty, wybierz tę Do aktywacji.  W kolejnym kroku Dodaj Kartę i ustaw docelowy PIN.  Aplikacja poprosi Cię o autoryzację. Przejdź do procesu dodawania karty do Androida Pay. 
Zobacz jakie to proste.

 

Zapłać kartą Zapłać kartą Zapłać kartą
Zapłać kartą Zapłać kartą  


Dowiedz się wiecej.

Nota prawna:
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Usługa dostępna jest dla kart MasterCard i telefonów z systemem operacyjnym Android ™. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Android Pay, dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-mobilna/funkcje-zaawansowane/karta-zwirtualizowana. Aby móc korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej mBanku, niezbędne jest urządzenie z zainstalowanym systemem operacyjnym Android - minimum wersja 4.4.