powrót

Ekspert online w komórce

Powtarzamy, że dobrze mieć „swojego człowieka” w banku, a jeszcze lepiej mieć do dyspozycji eksperta. Możesz komunikować się z nim gdy tego potrzebujesz i wszędzie gdzie chcesz. Twoje sprawy załatwisz szybko i sprawnie. Do tego wystarczy smartfon z dostępem do internetu i nasza aplikacja mobilna. Z nowej usługi mogą już korzystać posiadacze systemu iOS oraz Android. 

Wiemy jak bardzo spodobała się Wam mLinia na klik i jak często korzystacie z aplikacji mobilnej. Dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej.

Jak to działa?

Ekspert online na komórkę umożliwia kontakt z Konsultantem z poziomu aplikacji mobilnej, bez konieczności dodatkowej autoryzacji. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji i wybierzesz przycisk połączenia. Do Twojej dyspozycji będą czat oraz rozmowa video.

Właśnie w  tym kanale możesz odwiedzić naszą placówkę dosłownie z każdego miejsca. Umożliwiamy Ci nieograniczoną dostępność eksperta wobec tradycyjnego modelu obsługi w bankowym oddziale (również bez komputera) dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ekspert online dopasuje ofertę do twoich potrzeb i przedstawi szczegóły dotyczące twoich finansów. Wyświetli też ważne dla ciebie informacje, informacje o produkcie czy wykresy.

Podczas jednego połączenia z bankiem możesz prowadzić rozmowy zarówno na czacie oraz wideo czy audio. A w każdym momencie możemy przełączyć cię do rozmowy wideo z czata.

 Ekspert online w komórce

Udanego korzystania :)