powrót

To już dzisiaj! Zagraj z nami w 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i weź udział w naszych aukcjach


To już dzisiaj! Przez cały dzień gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


Przypominamy, że trwają niesamowite licytacje 26 edycji Orkiestry, z których środki mają być przeznaczone do ratowania życia  Tym razem WOŚP zbiera środki na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci na oddziałach noworodkowych. Zawsze wspieraliśmy ten szczytny cel, ale tym razem zagramy całą naszą mocą! Dlatego przygotowaliśmy nie tylko szereg rozwiązań ułatwiających dokonywanie wpłat na Orkiestrę, ale i niezwykłe aukcje.  Na specjalnych aukcjach Allegro, możecie wylicytować naprawdę wyjątkowe przedmioty. Są to rzeczy nie tylko związane z mBankiem, ale czeka na Was kilka naprawdę niezwykłych niespodzianek.


Wiemy, że wspólnie z Wami zdziałamy jeszcze więcej. Zobaczcie co specjalnego przygotowaliśmy dla Was już teraz.
Każda z wylicytowanych rzeczy będzie wspaniałą i wartościową pamiątką, lub wspaniałym prezentem. To też niesamowita okazja zdobycia zupełnie unikalnych przedmiotów związanych z bankiem, często w wersjach limitowanych, których nie zdobędziecie nigdzie indziej.
Dodatkowo, ponosimy wszystkie koszty związane z wysyłką, a cała kwota z licytacji zostanie bezpośrednio wysłana na konto WOŚP.

Aukcje są naprawdę niezwykle. ZALICYTUJ TUTAJ!

Ponadto na nasze aukcje trafiły: ekskluzywne pióra i długopisy, notesy, gadżety dla golfistów czy przedmioty dla zapalonych podróżników. Na naszych aukcjach zdobędziecie też unikalne przedmioty z naszym logo, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu :)

Zapraszamy na aukcje! Zagrajmy razem w tej niezwykłej Orkiestrze!

Zobacz jak jeszcze możesz wesprzeć Orkiestrę

 


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to Ty!
Bądź bogatszy o dobre serce.


WOŚP

tej niezwykłej Orkiestrze!