powrót

Przerwa w dostępie do naszych usług, nie zapłacisz też kartą

Zawsze powtarzamy, że chcemy dostarczać Wam usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy. Wymaga to przerwy w dostępie do naszych serwisów. Zrobimy ją w najbliższy weekend, tj. z 13 na 14 lutego br. Dlatego jeśli masz plany na weekend, wypłać gotówkę.

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało:
 

  • Karty

W godzinach 02:00 – 07:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 10:30.
 

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 02:00 – 10:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 01:30 – 11:00 nie złożysz żadnego wniosku.
 

  • mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.


Jak możesz się przygotować?
Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę.
 Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 02:00 – 07:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 10:30. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje o przerwach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.