powrót

Przerwa w dostępie do naszych usług, nie zapłacisz też kartą

W najbliższy weekend, tj. z 17 na 18 kwietnia br. przeprowadzimy prace techniczne. Oznacza to, że część naszych usług będzie niedostępna. Dlatego jeśli masz plany na weekend, wypłać gotówkę.

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało:

  •  Karty

W godzinach 2:00 – 8:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 10:30.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 2:00 – 10:30 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1:30 – 11:00 nie złożysz żadnego wniosku.

  •  mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

  • Bramka paynow

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, a Twoi klienci korzystają z paynow, bramka płatności będzie działała bez zmian. Pieniądze na Twoim rachunku zaksięgujemy dopiero po zakończeniu przerwy.

Jak możesz się przygotować?
Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę.
 Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 2:00 – 8:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 10:30. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.


Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje o przerwach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.