powrót

Przerwa w dostępie do naszych usług, nie zapłacisz też kartą

Stale chcemy dostarczać Wam usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy. Wymaga to dłuższej przerwy w dostępie do naszych serwisów. Zrobimy ją w najbliższy weekend, tj. z 19 na 20 czerwca br. Dlatego jeśli masz plany na weekend, wypłać gotówkę.

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało:

  • Karty

W godzinach 2:00 – 10:00 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 11:45.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 2:00 – 11:45 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie oraz w aplikacji mobilnej. W godzinach 1:30 – 12:30 nie złożysz żadnego wniosku.

  • mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.

Jak możesz się przygotować?
Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę.
 Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 2:00 – 10:00 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 2:00 – 11:45. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.


Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje o przerwach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.