powrót

BREinfo - czysta informacja

BREinfo jest czytnikiem kanałów informacyjnych RSS - narzędziem, które umożliwia szybki dostęp do najnowszych wiadomości, artykułów i biuletynów elektronicznych pochodzących z wielu źródeł informacyjnych dostępnych w Internecie, bezpośrednio z pulpitu własnego komputera.W formie kanałów informacyjnych RSS swoje treści udostępniają najważniejsze światowe
agencje informacyjne, media, a coraz częściej również światowe korporacje. Dołączyła do nich także Grupa BRE Banku, udostępniając swoje zasoby informacyjne w postaci kanałów RSS.
BREinfo – naprzeciw trendom
Udostępnianie treści w postaci RSSów jest odpowiedzią na trendy w rozwoju mediów, które dostrzegają bariery, jakie tkwią w możliwościach percepcji człowieka. Kanały informacyjne RSS są standardem udostępniania treści, który w praktyce sprawia, że informacje same w nieinwazyjny sposób docierają na pulpit naszego komputera.
BREinfo:

zapewnia przyjazny dostęp do wielu źródeł informacji
nie ogranicza ilości subskrybowanych kanałów informacyjnych
jest oprogramowaniem darmowym (freeware) - nie wyświetla reklam i niechcianych informacji
zawiera predefiniowane kanały informacyjne firm Grupy BRE Banku
umożliwia łatwą subskrybcję wybranych kanałów z informacjami gospodarczymi i finansowymi z Polski i ze świata
nie wymaga do instalacji praw administratora komputera

Przyjazny i szybki dostęp do wielu źródeł informacji
BREinfo jest programem, który zapewnia komfort komunikacji gwarantując, że już chwilę po pojawieniu się informacji w interesującej nas witrynie czy blogu dotrze ona na pulpit naszego komputera. Atutem programu jest prostota i wynikająca z niej łatwość obsługi.
Dowolna liczba subskrybowanych kanałów informacyjnych
BREinfo umożliwia subskrybcje dowolnej liczby źródeł informacji. W programie zainstalowano kanały Grupy BRE Banku oraz kilka dodatkowych źródeł informacji finansowych z Polski i ze świata, które można dowolnie poszerzać i zawężać zgodnie z własnymi potrzebami informacyjnymi.
Bez reklam i niechcianych informacji
BREinfo jest udostępniony na zasadzie darmowej licencji freeware – nie zmusza do oglądania niechcianych reklam, nie narzuca określonego wyboru kanałów. Można w dowolny sposób kształtować listę subskrybowanych kanałów.Pobierz i zainstaluj czytnik BREinfo

Kategorie:

MSP i Korporacje