powrót

Ankieta magazynu Euromoney - zagłosuj na mBankDzień dobry,

jeśli uważają Państwo, że współpraca z mBankiem jest satysfakcjonująca i przyjemna a produkty i obsługa spełniają oczekiwania – prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety magazynu finansowego Euromoney. Dzięki niej będą Państwo mogli wypowiedzieć się na temat poziomu usług bankowości transakcyjnej, które obejmują m.in. zarządzanie należnościami krajowymi, transfery zagraniczne, automatyczne zarządzanie płynnością, usługi gotówkowe.

Pod linkiem https://surveys.euromoney.com/s3/Euromoney-Cash-Management-Survey-2020-Corporates-Polish znajdą Państwo ankietę. Udział w badaniu zajmuje ok. 15 minut. Ankieta jest aktywna do 17 lipca 2020 r. włącznie.

Jeśli zdecydują się Państwo wyrazić swoją opinię w ankiecie, prosimy o uzupełnienie danych o firmie oraz danych kontaktowych. Euromoney zobowiązuje się zachować poufność tych danych. Wykorzystuje je, aby potwierdzić ważność głosów Firma może wypełnić ankietę tylko raz. Wypełniają ją dyrektorzy finansowi, skarbnicy oraz księgowi.

Państwa głosy w ubiegłym roku zapewniły nam 2. miejsce w Polsce w kategorii „Best Services”, a w 2018 r. 1. miejsce w kategorii „Best Service Cash Management Bank” oraz 3. miejsce w kategorii „Domestic Cash Manager Poland”. Takie wyniki potwierdzają znaczenie banku na krajowym i regionalnym rynku bankowości transakcyjnej. Motywują nas do rozwoju oferty produktów i usług cash management. Dzięki ankiecie możemy sprawdzić nasze kompetencje w badanym obszarze. Możliwość poznania Państwa opinii o naszych usługach jest dla nas bardzo ważna. Dlatego zwracamy się z prośbą o udział w internetowym badaniu i opinię o jakości naszych usług.

Państwa głos ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo prosimy o kilka minut zaangażowania i opinię o naszych usługach.

Z pozdrowieniami
zespół mBanku
 

Kategorie:

MSP i Korporacje