powrót

Nocna przerwa w dostępie do banku

Zawsze chcemy dostarczać Wam usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Dlatego czasem musimy zmienić nasze systemy. To wszystko wymaga przerwy w dostępie do naszych serwisów. Zrobimy ją w najbliższy weekend, tj. z 22 na 23 sierpnia br.
Dlaczego? Już niedługo wprowadzimy kilka naszym zdaniem ciekawych nowości w serwisie transakcyjnym i w aplikacji mobilnej. Na więcej szczegółów musicie trochę poczekać. Dlatego śledźcie uważnie naszego bloga.

Zobacz co i w jakich godzinach nie będzie działało

  • Karty

W godzinach 02:00 – 07:30 nie zapłacisz kartą, nie wypłacisz gotówki z bankomatu oraz nie skorzystasz z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 09:00.
 

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 02:00 – 09:00 nie zalogujesz się na swoje konto w internecie, a w godzinach 01:30 – 09:30 nie złożysz żadnego wniosku.  Pomiędzy 02:00 – 09:00 nie skorzystasz z aplikacji mobilnej.
 

  • mLinia

Podczas przerwy nie mamy wglądu w Twoje dane związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie zrealizujesz żadnej operacji.


Jak możesz się przygotować?

Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, najlepiej wypłać gotówkę.

 Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 02:00 – 07:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacisz w godzinach 02:00 – 09:00. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.


Przypominamy, że wszystkie aktualne informacje o przerwach znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.


Przepraszamy za utrudnienia