powrót

Przerwa w dostępie do naszych usług – sprawdź co nie będzie działało w weekend

Stale chcemy dostarczać Wam usługi i rozwiązania najwyższej jakości. Z tego powodu musimy modernizować nasze systemy, dlatego w najbliższy weekend, tj. z 22 na 23 kwietnia br. nie skorzystasz z niektórych usług w banku.
 

  • mLinia

Od godz. 22.00 do godz. 10.00 nie zrealizujesz żadnej operacji na mLinii. Podczas przerwy nie będziemy mieć wglądu w Twoje dane związane z bankiem.
 

  • łączenie aplikacji mobilnej z kontem

Również od godz. 22.00 do godz. 10.00 nie połączysz aplikacji mobilnej z kontem. W tym czasie bez przeszkód skorzystasz z serwisu transakcyjnego.

23 kwietnia br.

  • potwierdzanie transakcji hasłem z SMS-a

Od godz. 2.00 do godz. 05.00 nie potwierdzisz żadnej transakcji hasłem z wiadomości SMS (m.in. możesz nie zalogować się do serwisu transakcyjnego, nie zlecisz przelewu, nie zapłacisz za zakupy w internecie kartą). Jeśli w tym czasie planujesz zrealizować jakąś operację, wybierz wcześniej inną metodę potwierdzania operacji – mobilną autoryzację. Dowiedz się więcej.  

  • wnioski

 

Również od  godz. 2.00 do godz. 05.00 nie złożysz żadnego wniosku (np. o kartę debetową, kredyt czy konto).

  • mKantor

Od godz. 22.00 do godz. 00.00 nie skorzystasz z mKantoru. Usługa będzie niedostępne w serwisie transakcyjnym i na urządzeniach mobilnych.
 

  • aplikacja maklerska mBank Giełda

22 kwietnia br. od godz. 8.00 do godz. 14.00 nie skorzystasz z maklerskiej aplikacji mobilnej mBank Giełda.


W tym czasie bez przeszkód zapłacisz kartą za zakupy  w sklepie, wypłacisz lub wpłacisz gotówkę, zalogujesz się do aplikacji lub na konto w internecie.