powrót

Zmiana sposobu logowania do serwisu transakcyjnego od 04.06.2013

Zmiana sposobu logowania do serwisu transakcyjnego od 04.06.2013 r.Na naszym blogu oraz na stronie nowymbank.pl pojawiło się ostatnio wiele informacji na temat uruchomienia nowego serwisu transakcyjnego mBanku, strony informacyjnej, oraz zmianach w ofercie. Miło nam zakomunikować, że wszystkie te nowości będą dostępne dla naszych klientów już od 04.06.2013 r.
Dużą nowością, którą zobaczą klienci już w najbliższy wtorek, będzie zupełnie nowy sposób logowania do serwisów transakcyjnych. Powodem tej zmiany jest ułatwienie klientom dostępu do dwóch współistniejących serwisów – nowego oraz dotychczasowego. Poniżej kilka ważnych pytań i odpowiedzi, które mogą się przydać każdemu klientowi.

Jak się zalogować do serwisu transakcyjnego od 04.06.2013 r.?

Tak jak dotychczas, klient wchodzący na stronę www.mbank.pl w prawym górnym rogu będzie miał dostępny przycisk „Zaloguj”. Po jego kliknięciu pojawi się strona umożliwiająca wybór serwisu do którego klient będzie chciał się zalogować. Całość strony można zobaczyć tutaj:

Zmiana sposobu logowania do serwisu transakcyjnego od 04.06.2013 r.

Klienci logujący się do dotychczasowego serwisu transakcyjnego, będą wybierać przycisk logowania widoczny po prawej stronie. Wszystkie funkcje dotychczasowego serwisu pozostaną bez zmian.

Do nowej wersji serwisu transakcyjnego będzie można zalogować się, klikając na środkowy, zielony przycisk, a następnie wpisując swój dotychczasowy identyfikator klienta i hasło. Zalogowanie do nowego serwisu i prawidłowe wylogowanie spowoduje, że przy powtórnym wykonaniu tej czynności strona wyboru się nie pojawi.

Uwaga! Do nowego serwisu będą mogły zalogować się osoby, które otrzymały informację od banku o udostępnieniu takiej możliwości. W pierwszej kolejności serwis zostanie udostępniony osobom, które wyraziły taką chęć na stronie nowymbank.pl. Pozostali klienci od 04.06.2013 r. będą mogli również skorzystać z serwisu wybierając czerwony przycisk „Zapisz się” na stronie wyboru serwisu transakcyjnego.

Czy potrzebuję nowego identyfikatora i hasła do logowania?

Tak jak dotychczas logowanie będzie się odbywało poprzez wpisanie dotychczasowego unikalnego identyfikatora, który klient otrzymał od banku w momencie otwarcia konta, oraz hasła. W przypadku nowego serwisu zakres identyfikatorów znacznie poszerzono. Można je włączyć po pierwszym logowaniu, wybierając „Panel ustawień”, następnie w sekcji „Bezpieczeństwo” zmienić „Sposób logowania”. Poniżej porównanie identyfikatorów:

 

Nowy serwis Dotychczasowy serwis
Dotychczasowe ID Dotychczasowe ID
Własna i unikalna nazwa użytkownika  
Numer aktywnej karty debetowej lub kredytowej  


Czy zapisując się do nowego serwisu transakcyjnego, nie będę mógł korzystać z dotychczasowego?


Uruchomienie nowego serwisu transakcyjnego mBanku nie oznacza automatycznego wyłączenia dostępu do jego dotychczasowej wersji. Dla Waszej wygody, obie witryny w pierwszym etapie będą dostępne jednocześnie.

Mamy nadzieję, że nowy sposób logowania spotka się z uznaniem klientów, oraz ułatwi dostęp do serwisów transakcyjnych.

Jednocześnie przypominamy, że każdy klient może już teraz wyrazić chęć skorzystania z nowego serwisu transakcyjnego i mieć do niego dostęp po 04.06.2013 r. korzystając z wniosku na stronie https://nowymbank.pl/guest_landing