powrót

Newsweek potwierdza: mBank ponownie najlepszym bankiem mobilnym!

Z przyjemnością informujemy, że  w kolejnej edycji rankingu magazynu Newsweek, wskazującego najbardziej przyjazne instytucje na polskim rynku bankowym, mBank drugi rok z rzędu otrzymał I miejsce w kategorii „Bank mobilny”.

Przypomnijmy, że badanie do plebiscytu „Przyjazny Bank Newsweeka” realizowane było metodą tajemniczego klienta, co oznacza, ze pracownicy instytutu anonimowo wcielili się w role klientów banków i w ten sposób dokonywali oceny jakości obsługi w polskich instytucjach finansowych.  

W tym roku oceniając bankowość mobilną, audytorzy oceniali przede wszystkim użyteczność, ergonomię  oraz prostotę nawigacji po lekkiej wersji serwisu transakcyjnego oraz aplikacjach mobilnych.

mBank został uznany za najlepszy zajmując 1 miejsce w kategorii Bank mobilny

Dzięki bankowości mobilnej, Klienci mBanku mogą wygodnie zarządzać i kontrolować swoje finanse przez telefon komórkowy oraz inne urządzenia mobilne, z każdego miejsca na świecie,  przez całą dobę, bez konieczności logowania się za pomocą komputera.

Klienci mBanku mogą wybierać pomiędzy „lekką” wersją serwisu transakcyjnego, aplikacjami na system iOS, w tym specjalnie dedykowaną aplikacją na iPada, aplikacją na system Android oraz usługą SMS, zapewniającej szybki dostęp do informacji dzięki kodom SMS.

W tegorocznym rankingu po raz kolejny laury zebrał  również  MultiBank należący do Grupy BRE Banku. MultiBank zajął drugie miejsce wśród banków tradycyjnych oferujących najwyższą jakości obsługi.

Jednocześnie przypominamy, że to nasza kolejna nagroda w ciągu ostatnich dni. Podczas jesiennej edycji Finovate, najważniejszej globalnej konferencji poświęconej innowacjom w branży finansowej, zespół mBanku zdobył prestiżowe wyróżnienie "Best of Show".

Dowiedz się więcej o bankowości mobilnej mBanku...