powrót

Stałe doładowanie telefonu – teraz dla wszystkich operatorów

Co to jest stałe doładowanie telefonu w mBanku?

Usługa stałego doładowania telefonu polega na automatycznych zasileniach telefonu komórkowego na określoną kwotę, co określony przez Ciebie czas (np. co 30 dni). Pieniądze za doładowanie pobierane są automatycznie z Twojego rachunku, dzięki czemu nie musisz pamiętać o konieczności zasilenia konta – mBank robi to za Ciebie.

Dla kogo jest stałe doładowanie?

Stałe doładowanie telefonu w mBanku dostępne jest dla użytkowników telefonów w sieciach: mBank mobile, Orange, TakTak, Heyah, Simplus, Sami Swoi, 36i6 oraz Play. Nie trzeba być posiadaczem danego numeru telefonu, aby móc ustawić na nim stałe doładowania. Dzięki temu możesz wygodnie zasilać telefon np. dzieciom, rodzicom, czy też pracownikom swojej firmy.

Jak ustanowić stałe doładowanie?

Aby ustanowić stałe doładowanie, należy wypełnić wniosek

Jak to zrobić?

1. Zaloguj się do serwisu wnioskowego, korzystając ze swojego Identyfikatora Klienta w mBanku oraz hasła do internetu

 

 Doładownie telefonu

 

2. Wybierz operatora z listy. Dokonaj właściwego wyboru – pomyłka może spowodować brak zasilenia.

 


3. Wprowadź numer telefonu, który ma być cyklicznie zasilany, następnie ponownie wpisz ten sam numer w pole „Powtórz nr telefonu”.

 

Doładowanie telefonu w mBanku

 

4. Wybierz co jaki okres ma być doładowywany telefon.

 

Doładowanie telefonu w mBanku


5. Wybierz kwotę doładowania. Pamiętaj, aby wybrania  kwota pozwoliła na zachowanie ważności konta przy określonej częstotliwości doładowania.

 

 


6. Określ datę pierwszego i ostatniego doładowania. Data pierwszego doładowania stałego nie może być wcześniejsza niż za dwa dni.

 


7. Wybierz rachunek, z którego mają być przelewane środki tytułem stałych doładowań.

 

 


8. Po wypełnieniu powyższych pól i kliknięciu w przycisk „Dalej”, zobaczysz ekran z potwierdzeniem wybranych opcji oraz z danymi odbiorcy przelewu (Blue Media) i danymi nadawcy przelewu. Sprawdź czy wszystkie dane są poprawne. Jeśli tak, zaznacz pole akceptacji regulaminu i kliknij przycisk „Wyślij”

 


9. Autoryzuj transakcję hasłem smsowym lub hasłem z listy haseł jednorazowych
(w zależności od metody autoryzacji transakcji, którą masz ustawioną).

 

 9 powyższych kroków
pozwoli Tobie cieszyć się wygodą automatycznych zasileń telefonu.
Pamiętaj, aby po ustanowieniu stałego doładowania nie modyfikować tytułu przelewu zlecenia stałego. Mogłoby to spowodować brak zasilenia telefonu.

Stałe doładowanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. To kolejna darmowa usługa w mBanku, z której na pewno będziesz zadowolony.

Wypełnij wniosek i już teraz zacznij korzystać ze Stałego Doładowania w mBanku.