powrót

mBank złoty po raz czwarty, mamy 4 statuetki

W piątej edycji plebiscytu Złoty Bankier, po raz czwarty zwyciężył mBank i okazał się bezkonkurencyjny
w kategoriach: najlepsze konto osobiste, najlepszy bank dla firm oraz najlepszy bank w social media.
mBank otrzymał również najwięcej wskazań we wszystkich siedmiu kategoriach plebiscytu, dzięki czemu otrzymał nagrodę główną konkursu - statuetkę Złoty Bank. 

Chcemy Wam bardzo podziękować za tak cenne wyróżnienie oraz za zaufanie którym nas obdarzyliście. To dla nas zobowiązanie, ale również motywacja do dalszego rozwoju i ciężkiej pracy.
Dziękujemy.


Złoty bankier - mBank
Przezes Cezary Stypułkowski

Jubileuszowa, już piąta edycja plebiscytu zorganizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A. miała na celu wyłonienie najlepszych produktów finansowych na rynku polskim.
Przypominamy, że w plebiscycie decydujący głos mają internauci, którzy za pośrednictwem strony internetowej konkursu wybierają jego zwycięzców. W tym roku w zabawie udział wzięło ponad 40 tysięcy osób. 

Każdy bank mógł zostać oceniony w trzech spośród siedmiu głównych kategorii, które wybierali sami zainteresowani. mBank postawił na najlepsze konto osobiste, konto dla przedsiębiorcy oraz najlepszy bank w social media, i zgarnął całą stawkę (zdobywając odpowiednio 43, 43 i 63 proc. głosów).

Co ważne, zwycięstwo w kategorii najlepsze konto osobiste i firmowe jest udziałem banku już po raz czwarty,
w pięcioletniej historii konkursu. Ostania z kategorii dodana została dopiero w tym roku. Cztery razy w ręce mBanku trafiała także nagroda główna konkursu – statuetka Złoty Bank.

Czwarta statuetka zdobyta w piątej edycji konkursu oznacza, że nasze sukcesy nie są wynikiem szczęśliwego trafu, ale ciężkiej pracy – mówi Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej. – Wygraną odczytujemy także jako wyraz aprobaty ze strony naszych klientów dla zmian, które wydarzyły się w ostatnim roku. Mowa o nowym serwisie transakcyjnym, odświeżonym logo i wspólnej marce. Jestem dumny, że przy tak intensywnych działaniach nie straciliśmy z pola widzenia naszych klientów – dodaje Cezary Kocik.

Gala Złoty bankier- mBank


Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na stronie internetowej plebiscytu www.zlotybankier.pl.