powrót

7 edycja plebiscytu Złoty Bankier – wróciliśmy z kolejnymi statuetkami

Wczoraj odbyła się uroczysta Gala plebiscytu Złoty Bankier – czyli największego w kraju projektu badawczego dotyczącego poziomu obsługi bankowej, jakości produktów, komunikacji reklamowej i w social media oraz społecznego zaangażowania.

 

Złoty Bankier (nagrody internautów) trafił do nas w kategoriach:
- Spot reklamowy
- Bank wrażliwy społecznie

 

Zdobyliśmy również nagrodę specjalną za Najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych.
Natomiast w kategorii ZŁOTY BANK - Najwyższa jakość obsługi, mBank uplasował się na wysokim, 2 miejscu.

 

Przez trzy miesiące trwała analiza podstawowej oferty produktowej banków: kont osobistych, kart kredytowych, kredytów hipotecznych i konsumenckich oraz innowacyjnych rozwiązań dostarczanych przez banki. Zgłoszenia nadesłały 22 banki, które w ciągu trzech miesięcy wypełniły 220 ankiet kredytowych. W tym czasie eksperci od bezpieczeństwa testowali jakość zabezpieczeń bankowych systemów informatycznych.

 

Jak co roku do udziału w plebiscycie zaproszono internautów, którzy w drodze głosowania wybrali najlepszą reklamę produktu finansowego, najskuteczniejszy bank w social media oraz najlepszą kampanię CSR.
W internetowym głosowaniu wzięło udział ponad 37 tys. internautów.

 

Dlatego chcemy Wam serdecznie podziękować za tak cenne wyróżnienie oraz licznie oddane na nas głosy. To dla nas motywacja do dalszej pracy, ciągłego rozwoju, a przede wszystkim ogromny zaszczyt pracować dla Was.
Dziękujemy!