powrót

Wprowadzamy zmiany w cenniku i Tabeli kanałów dostępu – wpłatomaty, bezpieczeństwo

Wkrótce zmieniamy cennik dotyczący produktów i usług dla firm oraz Tabelę kanałów dostępu w mBanku.
Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

1. Zmiany w cenniku

Rozszerzyliśmy sieć wpłatomatów o ponad 400 maszyn Planet Cash. Dzięki temu masz dostęp do największej sieci wpłatomatów w kraju.
Bezpłatnie skorzystasz z urządzeń sieci mBanku, Planet Cash oraz Cashline. Pieniądze nadal możesz wpłacać w urządzeniach Euronetu. Jednak od 14 listopada za każdą wpłatę pobierzemy prowizję w wysokości 0,2 %, minimum 2 zł (opłata nie będzie pobierana w urządzeniach Euronetu zlokalizowanych w placówkach mBanku).

Prowizja nie dotyczy wpłat na konto Standard z gwarancją ceny na 24 miesiące. Po zakończeniu promocji, opłata będzie zgodna z aktualnym cennikiem.

Poniżej zamieszczamy wykaz zmian w Taryfie prowizji i opłat.

Wykaz zmian
Taryfa prowizji i opłat


2. Zmiany w Tabeli kanałów dostępu

Zmieniamy tabele funkcjonalności kanałów dostępu – wprowadzamy dzienny limit na przelewy
W listopadzie wprowadzimy możliwość ustawienia dziennego limitu na przelewy, zlecane przez internet. W dowolnym momencie będziesz mógł zmienić wysokość limitu kwotowego na przelewy w internecie. Domyślnie ustawimy wartość 500 tys. zł (lub równowartość tej kwoty w walucie obcej). Limit zmienisz na mLinii, w serwisie transakcyjnym czy w dowolnej placówce.

Dzienny limit kwotowy przelewów to maksymalna kwota, na jaką mogą opiewać Twoje przelewy z danego dnia. Limit dotyczy momentu zlecania przelewów, a nie momentu faktycznego obciążenia rachunku. Dla przelewów zlecanych w walucie obcej kwotę przeliczymy na złotówki, zgodnie z aktualnym kursem mBanku.

Poniżej zamieszczamy wykaz zmian w Tabeli kanałów dostępu, a w nim informacje o tym co i gdzie się zmienia.

Wykaz zmian
Tabela funkcjonalności

 

Kategorie:

Firmy