powrót

Co chciałbyś wiedzieć o kredytach? Czyli ABC odpowiedzialnego kredytowania

Wymarzony wyjazd wakacyjny, remont mieszkania, albo konieczność zapłacenia nieoczekiwanych rachunków sprawiają, że często potrzebujemy dodatkowej gotówki. Zaletą kredytów jest niewątpliwie to, że są formą kredytowania, pozwalająca na uzyskanie przede wszystkim szybko i bez zbędnych formalności wysokich kwot finansowania na różne potrzeby.

 

Warto, by decyzja o wzięciu zobowiązania była świadoma i pozwalała na wybór najlepszej propozycji, dostosowanej do potrzeb i możliwości przyszłego kredytobiorcy. W końcu nie chodzi tylko o to by było szybko, ale i odpowiedzialnie.

 

mBank postanowił wyjść naprzeciw swoim klientom. Stworzyliśmy kompendium wiedzy kredytowej „ABC kredytu - czyli to co chciałbyś wiedzieć o kredytach”, z którego zarówno przyszli, jak i obecni kredytobiorcy dowiedzą się:
- na co zwrócić uwagę przed wzięciem kredytu,
- jaką kwotę kredytu mogliby otrzymać w mBanku,
- co wpływa na decyzję o przyznaniu kredytu.

 

Na stronie zamieszczamy również przydatne informacje dotyczące budowania pozytywnej historii kredytowej z Biurem Informacji Kredytowej (BIK).
Odpowiadamy też jak zwiększyć szanse na kredyt i co zrobić w przypadku odmowy. Osoby posiadające już zobowiązanie w banku dowiedzą się natomiast jak poradzić sobie w sytuacji, gdy wystąpią problemy ze spłatą.

 

Co chciałbyś wiedzieć o kredytach: gotówkowym, odnawialnym, samochodowym, konsolidacyjnym i karcie kredytowej? Czyli ABC kredytu…