Poznaj nas

Co o nas wiesz?

Ludzie na mieście mówią, że jesteśmy znani ze swojej zwinności. Co nam wychodzi najlepiej i co robimy w szeroko pojętym IT mBanku? Utrzymujemy duże i nowoczesne środowisko IT dla tysięcy współpracowników, dzięki któremu możemy osiągać jeszcze lepsze wyniki. Tworzymy aplikacje mobilne, z których skorzystało już ponad 1 mln naszych klientów. W mBanku dbamy o to, aby mieć czas nie tylko na ambitne projekty ale również przyjemności i satysfakcję.

Nie boimy się przyznać, że mimo otrzymywanych nagród i wyróżnień możemy jeszcze wiele poprawić. Jesteśmy w środku drogi, która dla nas nigdy się nie kończy.

Dowiedz się więcej…

Asia

Mam przyjemność pracować z fajnym, zaangażowanym zespołem ekspertów, którzy codziennie odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków. Wiele się od nich nauczyłam. mBank daje mi możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów. Doceniam dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych od wiodących, światowych dostawców. W banku nie boimy się rozwiązań otwartych, z których nierzadko korzystamy i które w razie potrzeby sami rozwijamy. Szybko przekuwamy nowe pomysły w rzeczywistość. Właśnie mija mi 19 rok pracy w mBanku, a mam apetyt na więcej. W ostatnich latach pracowałam w trzech różnych departamentach i w kompletnie różnych rolach. I wiecie co - w każdym przypadku rozwinęłam swoje umiejętności!

Paulina

W moim odczuciu, praca w mBanku to nie praca w zwykłej korporacji, a firmie dobrze mi znanych i przyjaznych osób, z którymi wspólnie chcemy osiągać zakładane cele. Dostęp do szerokiego grona specjalistów z ogromnym doświadczeniem powoduje uczucie ciągłego nienasycenia i chęci doskonalenia. Dzięki transformacji Agile mam poczucie realnego wpływu na wygląd i kształt produktów i procesów, ich działanie i kontakt z klientem. Biorąc pod uwagę moje doświadczenie, to najlepsze miejsce pracy w Łodzi :)

Zbyszek

Początki mojej przygody z mBankiem (2006 r.) wspominam jako czas intensywnego wzrostu moich kompetencji programistycznych. Motywowało mnie uczestnictwo w budowie systemu, który ma wydajnie obsługiwać klika milionów klientów. Cenię sobie, że w naszym IT wykorzystujemy najnowsze technologie. Dzięki temu wspólnie realizujemy produkty o wysokiej jakości!

mBank daje pracownikom przestrzeń do eksperymentów oraz poszukiwania własnego pomysłu na rozwój w firmie i z firmą. Cieszy mnie, że na co dzień spotykam się z postawą właścicielską przy realizacji zadań. Wyjątkowe, jeśli nie unikalne, jest w mBanku przekonanie o tym, że każdy wnosi do zespołu konkretną wartość.

Twoje benefity

Każdy dzień przynosi coś nowego i choć nie wszystkie poranki wyglądają tak samo to świeża kawa i szansa spotkania kogoś wyjątkowego nakręca nas do działania. Pracując u nas masz

  • Możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu)
  • Elastyczne godziny pracy (pracujemy zadaniowo, nie godzinowo)
  • Atrakcyjna lokalizacja (Warszawa i Łódź)
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (LUX MED)
  • Kartę MultiSport
  • Program Poleceń (polecasz, zyskujesz $)
  • Dostęp do szkoleń (w tym nieograniczony dostęp do platformy LinkedIn Learning)
  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego
  • Łączysz rozwój z pasją i zainteresowaniami (Kluby mBanku)

 

 

Rekrutacja krok po kroku

Na podstawie formularza i CV sprawdzimy, czy Twoje doświadczenie odpowiada wymaganiom konkretnego stanowiska.

Chcemy zadbać o Twój komfort, szanujemy swój i Twój czas, dlatego dostosujemy formę spotkania do Twoich preferencji: video, telefon lub spotkanie w naszej siedzibie.

Podczas spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i zaangażowaniu.

Bez względu na to, jak Ci poszło, poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji.