Technologie
 

Wytwarzamy różnorodne oprogramowanie – od Cobol, przez rozwiązania Microsoft i Java, na aplikacjach mobilnych i JavaScript kończąc. Wykorzystujemy takie języki jaki C#, typescript, swift, kotlin, C++, React, Angular i wiele innych.

 

Jesteśmy Agile. Ma to ogromny wpływ na narzędzia wspierające nas w procesach wytwórczych i utrzymaniowych. Agile to m.in. dostarczanie oprogramowania w sposób ciągły. Wspierają nas w tym narzędzia Continuous Integration, takie jak TeamCity i Jenkins.

 

Agile to również SCRUM i Kanban – lekkie procesy wspierane u nas narzędziowo przez najlepszą, przeznaczoną do tego celu aplikację Jira Software.

 

Efektywną wymianę wiedzy, współpracę zespołów oraz utrzymywanie żywej dokumentacji ułatwia nam Confluence – rozwiązanie typu wiki, które świetnie zaspokaja nasze potrzeby w tym zakresie.

 

DevOps`y znajdą u nas Splunk i ELK do monitorowania logów, czy automatyzację środowisk za pomocą OpenStack i Ansible.

 

Wielbiciele danych mogą u nas rozwinąć skrzydła próbując swoich sił z bazami relacyjnymi jak MS SQL, Sybase czy DB2. Dla fanów big data znajdzie się Hadoop, Cassandra i QlickView. Mamy najlepsze dostępne narzędzia IDE, w tym licencje na MSDN Proffesional i Premium, Resharper dla deweloperów Microsoft. Dbając o jakość naszego kodu wykorzystujemy narzędzia, które to ułatwiają: Checkmarx i SonarQube. Znajdzie się też u nas Bitbucket, bo Git to nasza codzienność.

 

Jeżeli jednak jesteś bardziej OPS niż DEV to też mamy dla ciebie duży „kawałek tortu”. Od usług katalogowych poprzez bazy danych, platformy intranetowe, wirtualizację (chmurę prywatną), macierze dyskowe, usługi terminalowe, wirtualizację aplikacji, no i bezpieczną sieć… a to tylko początek!

 

Rozwijamy aplikacje mobilne na platformy Android, iOS, wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia i technologie, m.in. język Swift w przypadku aplikacji dla urządzeń Apple.

 

Mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie dostosowywania i integrowania złożonych systemów transakcyjnych takich jak Misys Kondor+ oraz Murex MX.3. W tym obszarze jesteśmy unikalni na rynku.

 

Nie sposób wymienić wszystkich technologii, z których korzystamy, bo w naszą pracę wpisany jest ciągły rozwój. Dołącz do nas, aby zobaczyć jak pracujemy i dzielimy się wiedzą w naszych zespołach.