Malwina Borucińska - Specjalista doradca klienta ds. MSP
Oddział Korporacyjny Toruń

Do działania nakręca mnie chęć podejmowania nowych, bardziej wymagających zadań
i udawadniania sobie i innym, że potrafię sobie z nimi radzić. Większość z nas narzeka, że otrzymane zadania są zbyt ambitne tylko wtedy gdy sobie z nimi nie radzi. Natomiast gdy je realizuje, osiąga niesamowitą satysfakcję! Myślę, że to właśnie dlatego warto walczyć do samego końca.

Dzień pracy doradcy Klienta nigdy nie jest taki sam jak dzień poprzedni. Bieżąca obsługa firm, podejmowanie nowych kontaktów, telefony, spotkania – to nasz chleb powszedni. Praca wśród ludzi powoduje, że nie można się nudzić. Wstajesz rano i zastanawiasz się co przyniesie dzień, kogo nowego poznasz, jakie staną przed Tobą wzywania. Na mnie taka perspektywa działa zdecydowanie pozytywnie, rozbudza moją ciekawość. Moja chęć do pracy to też w dużej mierze zasługa moich współpracowników. To grono ludzi, z którymi świetnie się rozumiem. To doskonali fachowcy, chętnie dzielący się wiedzą, w trudnych chwilach mogę na nich liczyć. W mBanku zawsze wyróżniali nas ludzie, a w Toruniu to już na pewno :) Wszystkie nasze sukcesy w korporacji są efektem ciężkiej pracy wielu ludzi, często całego zespołu. Dużo przyjemniej jest cieszyć się z efektów w grupie niż samemu.


Razem z moimi koleżankami i kolegami z toruńskiego teamu korporacyjnego zbudowaliśmy zgrany zespół, z którym od ponad 4 lat skutecznie promujemy markę mBank na biznesowej mapie Pomorza i Kujaw.

 

Łukasz Kulczyk - Specjalista inżynier
Departament Infrastruktury i Aplikacji Ogólnoorganizacyjnych

Do aktywnego działania motywują mnie wyzwania, które spotykam każdego dnia oraz efekt końcowy, na który pracują wszyscy w mBanku. Ponadto zespół, w którym pracują wyjątkowe osoby. Wyróżniają się inicjatywą, aktywnością na spotkaniach i w projektach. Zawsze staramy się znaleźć kreatywne rozwiązanie problemu, zespół nie boi się podejmować ryzyka.

Ważna jest dla mnie świadomość tworzenia wartości w organizacji, która będzie wykorzystywana w technologii mobilnej. Odkąd pamiętam, interesowałem się możliwościami aplikacji oraz urządzeń mobilnych. Razem z zespołem pracuję nad ujednoliceniem systemów do przekazywania informacji Pracownikom. Pracując w mBank mogę rozwijać swoje zainteresowania.

 

 

Małgorzata Nowak - Główny specjalista analityk sprzedażowy ds. MSP
Oddział Korporacyjny Poznań

Do działania w mBanku najbardziej nakręcają mnie ludzie – mój staż w  „m” to 11 lat. Przez cały okres pracy w mBanku miałam szczęście spotykać zaangażowanych, empatycznych i doświadczonych profesjonalistów, tworzących zespół na miarę XXI wieku. Ducha współpracy czuje się na wielu poziomach: począwszy od wydziałów operacyjnych, przez środowisko analityczne, na szczeblu decyzyjnym kończąc. Żyję zespołem, gram razem z zespołem, a współpracę, wsparcie i pomoc stawiam na wysokim miejscu modelu wartości Banku.

Drodzy studenci i absolwenci – w mBanku czeka na Was dużo nauki, pracy pod presją czasu i  wyniku, ale także kariera, mentorzy, nowoczesne narzędzia, ambitne zadania i projekty, weryfikacja wystudiowanej wiedzy w praktyce a także możliwość nawiązywania relacji biznesowych ze środowiskiem gospodarczym. To wszystko jest w zasięgu ręki zdeterminowanego adepta bankowej rodziny :)

 

Tomasz Boiński - Ekspert ds. zarządzania projektami, Kierownik projektu
Departament Rozwoju i Utrzymania Portfela Aplikacji A

Lubię rozwiązywać problemy i realizować ambitne cele. W obszarze IT w mBanku jest to możliwe na co dzień - jest to otoczenie, w którym ciągłe zmiany są nieuniknione. Najwięcej wiedzy i doświadczenia czerpię właśnie z różnorodności i ciągłych zmian – stale pojawiają się nowe tematy. Każdy dzień przynosi coś nowego.

Jestem dumny, że udało mi się wesprzeć organizację IT w takich zmianach jak dostarczenie nowego procesu obsługi zgłoszeń biznesowych (It Demand Management) oraz wdrożenie zarządzania portfelowego z prawdziwego zdarzenia (It Portfolio Management) plus operacjonalizację wielu procesów w dedykowanym ekosystemie narzędziowym. Swój spory wkład mam też w budowę nowej strategii IT, jak i szeregu procesów i standardów wewnętrznych. Ponadto, na każdym kroku promują kulturę Agile/Lean – co jest istotnym elementem transformacji w IT.

 

Łukasz Kościński - kierujący Centrum Usług Finansowych
Oddział Bankowości Detalicznej Gliwice

Szczególny nacisk stawiamy na rozwój pracowników; duża liczba szkoleń oraz ciekawych wspólnych projektów sprawia, że nie można się u Nas nudzić i ciągle możemy poszerzać swoje horyzonty. Dzięki mBankowi i swojemu zaangażowaniu zwiedziłem w kilku konkursach miejsca na Świecie, w które sam zapewne bym się nie wybrał jak np. Nowa Zelandia :) Dzięki temu, że zaczynałem pracę od stanowiska doradcy i mogłem przejść przez kolejne etapy, aż do miejsca Dyrektora Placówki, łatwiej jest mi docenić i rozumieć ludzi, z którymi pracuję.


Moim sukcesem jest mój zespół z którego jestem dumny. Zespół, który pomimo bardzo zróżnicowanych charakterów potrafi współgrać ze sobą w harmonii i skutecznie współpracować. Przed Nami wyzwania kolejnego Roku, kolejne konkursy i rankingi, w których wraz z zespołem będziemy walczyć o zwycięstwo :) Z pełną odpowiedzialnością zachęcam absolwentów i osoby z doświadczeniem do podjęcia pracy w mBank - czytelnie rozwijającej się organizacji, która jest wiodącą marką w swoim sektorze. Poza bardzo dobrymi warunkami zatrudnienia i wszelkiego typu benefitami pozapłacowymi, mBank daje możliwość współpracy ze wspaniałymi ludźmi.

 

Aleksandra Kubalska, Z-ca Dyrektora
Centrum Usług Finansowych
LB Manufaktura

Do działania nakręca mnie zespół, z którym pracuję i niesamowita atmosfera w pracy, dzięki której każdy dzień daje mi poczucie satysfakcji. Pracuję z osobami zaangażowanymi, odpowiedzialnymi, którzy cenią sobie otwartą komunikację, projekty z nimi to wielka przyjemność. Motywują mnie też wyzwania - każdy dzień jest dla mnie niewiadomą, nigdy nie wiem co zaskakującego się wydarzy.

Najciekawszym projektem, w którym brałam udział i którym "żyję"  do dzisiaj, jest placówka Light Branch. Nowe spojrzenie na proces obsługi klienta, standardy pracy i pierwszy LB w Polsce. To projekt, w którym nadal biorę czynny udział i sprawia mi to wielką radość. mBank to świetne miejsce dla specjalistów w swojej dziedzinie, ale też dla osób na początku kariery zawodowej. Dużą rolę odgrywają u nas ludzie: mili, życzliwi i pomocni. W takiej atmosferze chce się pracować i rozwijać. Dobra atmosfera to jeden z podstawowych, najważniejszych aspektów pracy dla każdego z nas. Dodatkowo w mBank można pracować przy różnych projektach i w wielu departamentach, myślę że każdy znajdzie swoje miejsce.