Aktywacja

Każdego dnia bądź blisko swojej bankowości, dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej mBank CompanyMobile. Zarządzaj finansami swojej firmy szybko i niezawodnie, z każdego miejsca na świecie.

 • Pobierz i uruchom aplikację mobilną

  Pobierz aplikację ze strony lub wyszukaj nazwę „mBank CompanyMobile” w sklepie Twojego producenta systemu operacyjnego (AppStore lub Google Play, ).

 • Aplikacja poprosi Cię o wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomień Push, dzięki którym możesz otrzymywać powiadomienia o zmianach w stanach zleceń, kursach walut etc. Następnie wybierz opcję „Aktywacja”.

 • W celu aktywacji aplikacja poprosi Cię o podanie identyfiktora mBank CompanyNet lub "alias" używany w systemie mBank CompanyNet, a następnie o kod wygenerowany przez token.

 • Zaloguj się do systemu mBank CompanyNet

 • W celu kontynuacji procesu aktywacji urządzenia w mBank CompanyMobile, zaloguj się do systemu mBank CompanyNet (jako użytkownik mający uprawnienia do autoryzacji). Wybierz opcję „Moje preferencje” zakładka „Mobile”, w której znajduje się lista urządzeń mobilnych oczekujących na aktywację. Jeśli korzystasz z wielu urządzeń, czynność należy powtórzyć dla każdego z nich.

 • W przypadku korzystania z urządzeń przez innych użytkowników należy wybrać opcję „Ustawienia firmy”, wybrać zakładkę „Urządzenia mobilne”, gdzie znajduje się lista urządzeń mobilnych oczekujących na aktywację. Następnie wybrać opcję „Edytuj”, zaznaczyć urządzenie, które chcemy aktywować i potwierdzić tę czynność klikając „Aktywuj” oraz wpisując kod z Tokena.

 • Zaloguj się do aplikacji mBank CompanyMobile

  Po dokonaniu aktywacji w systemie mBank CompanyNet dostępnym ze strony www będziesz mógł zalogować się do aplikacji w swoim smartfonie.

Pobierz szczegółową instrukcję aktywowania aplikacji

Instrukcja aktywacji mBank CompanyMobile (1 mb)