Więcej możliwości.
Odkryj lepszy standard bankowości z mKontem Intensive.

 

 

Twój przelew dotrze do odbiorcy w 15 minut, nawet w weekend. Maksymalna kwota przelewu ekspresowego to 5 000 złotych.

 

Nie zaskoczą Cię limity i opłaty niezależnie od kwoty wypłaty i miejsca na świecie, w którym będziesz chciał skorzystać z bankomatu.

 

Możesz wybrać organizację płatniczą Mastercard lub Visa.
Nie płacisz za wydanie i korzystanie z karty.

 

szczegóły

 

Wpłacasz bez opłat kiedy potrzebujesz, nie musisz szukać wybranego wpłatomatu bo wszystkie masz za 0 zł

 

Ekspert pomoże Ci w sprawnym korzystaniu z bankowości codziennej oraz zadba o kompleksowe rozwiązania finansowe.

 

Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej i wybraniu ikony słuchawki połączysz się z konsultantem w minutę.

 

Możesz mieć osobną, bezpieczną kieszonkę do płatności za subskrypcje czy zakupy online.

 

szczegóły

 

Kupuj na całym świecie bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 

szczegóły

mKonto Intensive to również dostęp do specjalnych promocji dla klientów Intensive:

 

Zmiana mieszkania

  • kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku dla oprocentowania zmiennego (RRSO 9,82%)
 

eKonto bardzo oszczędnościowe nawet na 6,5%

  • atrakcyjne oprocentowanie przez pierwsze 3 miesiące do 200 tys. zł
  • stały dostęp do środków

Awansuj swoje konto bez wychodzenia z domu

Poznaj opłaty za mKonto Intensive

Po zakończeniu promocyjnych 6 miesięcy darmowego mKonta Intensive, konto nadal może zostać darmowe, wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:

 

Albo suma Twoich miesięcznych wpływów to minimum 7.000 zł

Albo łączna suma Twoich depozytów i inwestycji to minimum 100.000 zł

Jeśli nie spełnisz żadnego z tych warunków, pobierzemy co miesiąc 49,50 zł. 

 

Najczęściej zadawane pytania

Przykład reprezentatywny dla produktu kredyt konsumencki – karta kredytowa, sporządzony na podstawie przepisów art. 8 ustawy o kredycie konsumenckim: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu (RRSO) wynosi 22,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 700 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 657,43 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 20,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2 957,43 zł (w tym opłata za wydanie karty 30 zł, odsetki 2 927,43 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja na dzień 9.01.2023 r.

 

Promocja "Dla chcących więcej - XII edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 1.12.2022 r. do 31.05.2023 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Dla chcących więcej - XII edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-31-05-2023.pdf oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu okresu promocyjnego, bank będzie naliczał opłaty za korzystanie z Rachunku i/lub Karty zgodnie z „Taryfą prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.” obowiązującą w Banku.

 

Promocja „1 000 punktów za pierwszą transakcję” trwa od 23.06.2022 r. do 18.01.2023 r. Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych World Mastercard oraz World Mastercard Intensive, głównych oraz dodatkowych, wydanych przez Bank (zwanych dalej Uczestnikami promocji), którzy przystąpili do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials). Warunkiem uzyskania 1 000 punktów jest dokonanie i rozliczenie w okresie trwania promocji pierwszej Transakcji bezgotówkowej Kartą. Punkty są ważne przez 6 miesięcy od dnia zasilenia Rachunku Programu uczestnika Programu. Punkty nie zostaną naliczone w przypadku wydania nowej Karty World Mastercard oraz World Mastercard Intensive w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty.

 

Promocja "Dla chcących więcej - XI edycja" przeznaczona jest dla obecnych klientów posiadających w Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive i obowiązuje od 01.06.2022 r. do 30.11.2022 r. Warunkiem otrzymania mKonta Intensive i karty debetowej Visa Świat Intensive w promocji jest: złożenie wniosku o przekształcenie swojego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na mKonto Intensive i zaznaczenie na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Szczegółowe warunki promocji określone są w regulaminie promocji "Dla chcących więcej - XI edycja", dostępnym u operatorów mLinii, pod adresem https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-do-30-11-2022.pdf  oraz w placówkach mBanku. Po zakończeniu promocji miesięczna opłata za kartę Visa Świat Intensive wyniesie 10 zł.