Aby zamówić eKartę wirtualną musić mieć konto w mBanku

Kupujesz w internecie, płacisz za usługi czy seriale?

eKarta wirtualna to świetne rozwiązanie!

 • bo płacisz bezpieczniej - to dodatkowa karta, na którą przelewasz tylko tyle ile potrzebujesz na zakupy czy płatności. Twoje konto główne i dane są bezpieczne, nikt nie ma do nich dostępu. 
 • pieniądze na eKartę możesz wpłacać i wypłacać, kiedy tylko chcesz
 • nie musisz udostępniać danych swojej podstawowej karty przy płatnościach w Internecie
 • możesz nią płacić za zakupy lub usługi w Internecie, także w zagranicznych sklepach internetowych w USD lub EUR lub dodać do płatności za filmy lub seriale
 • Ty decydujesz ile pieniędzy masz na karcie - maksymalny limit doładowania to 10 tys. zł

Co jeszcze zyskujesz?

 • bez plastiku, czyli jesteś EKO!

  eKartę wirtualną znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej – to jest EKO!

   

 • wszystko co potrzebne jest bezpieczne w Twojej aplikacji

  Dane niezbędne do płatności tj. numer karty, datę ważności i kod CVV2 znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej

   

 • 0 zł za wydanie

  Za wydanie i korzystanie z eKarty wirtualnej nic nie płacisz

Poznaj inne narzędzia mBanku, dzięki którym zyskasz spokojną głowę.

 • Tymczasowe blokowanie karty

   

  Zablokuj kartę kiedy potrzebujesz i odblokuj kiedy chcesz. 

  Jeśli nie masz pewności, czy zgubiłeś swoją kartę czy po prostu gdzie się zawieruszyła, skorzystaj z tymczasowej blokady a aplikacji mobilnej. Bez względu na to gdzie jesteś – w pracy, w podróży czy w domu, w razie potrzeby zablokujesz czasowo kartę lub tylko wybrane transakcje (zbliżeniowe, przy użyciu paska magnetycznego, płatności i wypłaty w bankomatach za granicą).

   

 • Zastrzeżenie dowodu osobistego

   

  Zastrzeż swój dowód szybko w aplikacji mobilnej.

   

  Zagubiony lub skradziony dowód osobisty może przysporzyć sporo problemów. Z mBankiem zastrzeżenie dowodu jest niezwykle proste, zrobisz to sprawnie w aplikacji mobilnej. I masz spokojną głowę, twoje dane są bezpieczne.

Gdzie mogę złożyć wniosek o eKartę wirtualną?

Przede wszystkim pamiętaj, że musisz mieć konto w mBanku. Możesz założyć je tutaj.

Jak już masz konto:

 • wniosek o kartę możesz złożyć tutaj.

 • na www.mbank.pl

 • w aplikacji mobilnej, wg poniższych kroków:

 

Podczas składania wniosku o eKartę możesz wybrać walutę, dla której unikniesz prowizji za przewalutowanie transakcji. Wybór pomiędzy EUR a USD nie ma wpływu na transakcje w PLN.

 

Skorzystaj z opcji „zmień środki”. W ten sposób możesz zasilić eKartę wirtualną, bądź zmniejszyć doładowanie. Po zasileniu ekarty wskazaną przez Ciebie kwotą, możesz zacząć z niej korzystać.

 

Pełny numer karty zobaczysz w aplikacji mobilnej. W szczegółach karty w aplikacji mobilnej jest symbol oczka, po kliknięciu i potwierdzeniu PIN wyświetlą się dane karty.

Najczęściej zadawane pytania

 •  

  Jak mogę zamówić eKartę wirtualną?

  • Jeżeli nie jesteś naszym klientem otwórz konto, a na wniosku wybierz kartę.

   Jeżeli jesteś już naszym klientem:

   - wejdź na naszą stronę i zamów kartę

   - zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym i wybierz Produkty > Karty > Nowa karta

   - zaloguj się do aplikacji, wybierz Produkty > Karty > Karty debetowe > Nowa karta

To nie jest oferta.
Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za eKartę oraz eKartę wirtualną określone są w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mBank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/ekarta/
Walutą rozliczeniową jest PLN. Transakcje w euro dla eKarty EURO i eKarty wirtualnej EURO oraz dolar amerykański dla eKarty USD i eKarty wirtualnej USD w dalszym ciągu pozostaną bez dodatkowych opłat za przewalutowanie. Przewalutowanie dla pozostałych walut zgodnie z Taryfą.
eKonto osobiste to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0 zł za kartę przy 350 zł transakcji nią w miesiącu (lub 7 zł przy braku spełnienia tego warunku), 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce (prowizja za wypłaty poniżej 100 zł wynosi 2,50 zł), 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach, 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.
Promocja „eKonto osobiste plus premia – edycja II” trwa od 29.09.2021r. do 30.06.2022r. Do Promocji można przystąpić w terminie od 29.09.2021r. do 08.02.2022r., spełniając w okresie, w którym możesz przystąpić do Promocji, poniższe warunki:
1) jesteś nowym Klientem Banku,
2) złożysz wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z wnioskiem o wydanie Karty,
3) na ww. wniosku zaakceptujesz oświadczenia o treści wskazanej w części MOJE OŚWIADCZENIA,
4) zawrzesz indywidualną umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych (nie możesz otworzyć konta razem z drugą osobą).
W ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8% na Moich celach, gdy otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele. Rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele zostanie objęty promocyjnym oprocentowaniem, gdy zawnioskujesz o ten rachunek na wniosku o eKonto osobiste.
W Promocji mogą wziąć udział nowy Klient, czyli osoba, która począwszy od 01.01.2018 r. nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
- rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
- rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Nagrodą w Promocji są:
- Premia za szybki Wpływ i Transakcje w wysokości 100 zł,
- Premia I za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
- Premia II za Wpływ i Transakcje w wysokości 50 zł,
- Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód w wysokości 50 zł,
- Bonus za otwarcie eKonta Junior w wysokości 50 zł.

Łączna wartość Premii za szybki Wpływ i Transakcje, Premii I-II za Wpływ i Transakcje oraz Bonusa za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód a także Bonusa za otwarcie eKonta Junior wynosi maksymalnie 300 zł w okresie 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, liczonych od drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.
Łączna wartość Premii wynosi maksymalnie 200 zł. Łączna wartość Bonusów wynosi maksymalnie 100 zł.
Premie i Bonusy są niezależnie od siebie, np. możesz zyskać wszystkie Premie i Bonusy, czyli łącznie 300 zł. Jednak również możesz otrzymać jedną z Premii/Bonusu w zależności od tego jakie i kiedy spełniłeś warunki.

Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz warunki:
- zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia,
- zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu,
- Transakcji tych nie anulujesz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
Premię za szybki Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu i wykonałeś Wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę Transakcji we wrześniu i/lub październiku, to premię otrzymasz do końca listopada.


Premię I/II za Wpływ i Transakcje otrzymasz, jeśli spełnisz warunki łącznie warunki:
- zrobisz Wpływ na Twoje eKonto osobiste odpowiednio w drugim/trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego,
- zrobisz minimum 8 Transakcji odpowiednio w drugim/trzecim pełnym miesiącu po otwarciu eKonta osobistego,
- Transakcji tych nie anulujesz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru).
Premię I/II za Wpływ i Transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego, np. jeśli przystąpiłeś do Promocji we wrześniu, wykonałeś Wpływ i Transakcje w listopadzie/grudniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca grudnia/stycznia.

Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód otrzymasz, jeżeli łącznie spełnisz warunki:
- otworzysz eKonto osobiste na selfie/ przez e-dowód,
- zrobisz minimum 1 Transakcję w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym,
- Transakcji tych nie anulujesz do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrobiłeś (np. zwrot towaru),
Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymasz, jeżeli łącznie spełnisz warunki:
- otworzysz eKonto osobiste,
- następnie otworzysz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.
Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie /przez e-dowód i/lub Bonus za otwarcie eKonta Junior otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego.

Dodatkowo, nagrodą w Promocji jest promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe. Przykładowo: jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania w październiku, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w listopadzie, grudniu i styczniu. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów na ten rachunek w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Przekształcenie rachunku indywidualnego na rachunek wspólny spowoduje, że przestaniesz być Uczestnikiem Promocji.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w Promocji oraz warunki otrzymania nagrody opisaliśmy w Regulaminie Promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja II” zamieszczonym na stronie: www.mBank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-II/
Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek