Co znajdziesz w pakiecie?

  oferty
Usługę wielowalutową

 

Wygodne płatności swoją kartą do konta w wielu walutach.

sprawdź oferty
Usługę wielowalutową

  oferty
Wypłaty z bankomatów za granicą

 

Darmowe i bezpieczne wypłaty pieniędzy.

sprawdź oferty
Wypłaty z bankomatów za granicą
  oferty
Atrakcyjne ubezpieczenie podróży

 

Ubezpiecz swoją podróż, nawet w dniu wyjazdu z aż 15% rabatem.

sprawdź oferty
Atrakcyjne ubezpieczenie podróży
  oferty
mOkazje z lepszym rabatem

 

Booking.com, Rentalcars.com, eSky.pl, FlixBus, KOLEO przygotowały dla Ciebie zniżki. Pamiętaj, że abyśmy mogli Ci je pokazać, musisz wyrazić na to zgodę.

sprawdź oferty
mOkazje z lepszym rabatem

Jak skorzystać z pakietu?

Przygotuj się do podróży już dziś. Włącz usługę wielowalutową, a darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, zniżkę na ubezpieczenie podróży i atrakcyjne zniżki w ramach przygotowanych dla Ciebie mOkazji dostaniesz bezpłatnie w pakiecie. 

 

Pamiętaj, mOkazje otrzymasz jeśli:

 • masz wyrażoną zgodę na korzystanie z mOkazji,
 • korzystasz z usługi wielowalutowej lub uruchomisz ją na swojej karcie w dniach od 24.06.2021 r. do 31.08.2021 r.

 

mOkazje będziemy wystawiać w trzech terminach:

01.07.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 30.06.2021 r.

02.08.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.07.2021 r.

01.09.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.08.2021 r.

 

Z mOkazji pakietu Podróżnego możesz korzystać do 30.09.2021 r.

.

Płatności za granicą z usługą wielowalutową

Dlaczego warto mieć usługę wielowalutową?

 

Po prostu płać za zakupy w walucie w sklepach zagranicznych i internecie  swoją kartą do konta.

 

 

Płać i wypłacaj pieniądze za granicą jeszcze bezpieczniej z nowymi usługami DCC i Surcharge

 

Uruchom i korzystaj z usługi bezpłatnie.

Jak działa usługa wielowalutowa?

 • płać swoją kartą we wszystkich walutach świata z prowizją za przewalutowanie 3,5% dla karty VISA i 0,5% dla karty Mastercard. Bez potrzeby otwierania kont walutowych i kupowania waluty.

 

LUB

 

 • wybierz i zasil rachunki w walutach, w których będziesz płacić. Do wyboru masz aż 11 walut. Karta rozpozna walutę i pobierze odpowiednią kwotę z rachunku walutowego bez prowizji za przewalutowanie.

 

Sprawdź, które rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze.

 

Taryfa prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A.

Walutę możesz kupić w mKantorze, w którym kursy są indywidualnie dostosowywane do klienta. Swój kurs możesz sprawdzić w aplikacji lub serwisie transakcyjnym. Zakup waluty w mKantorze jest:

 

Walutę wymieniasz aplikacji mobilnej lub w serwisie transakcyjnym banku.

 

Gdziekolwiek jesteś, waluty wymienisz na smartfonie albo na komputerze.

 

Wymieniasz walutę online, a pieniądze od razu dostajesz na konto.

 

Usługa jest bezpłatna, a każdą walutę wymieniasz po atrakcyjnym kursie.

Jak włączyć usługę wielowalutową?

wypełnij poniższy wniosek

 


włącz usługę

kliknij usługę wielowalutową w aplikacji mobilnej

 

. Więcej

 

    

Bankomaty i ochrona przed dodatkowymi kosztami

Z pakietem wypłacaj bezpłatnie ze wszystkich bankomatów za granicą tyle razy ile potrzebujesz.

Chronimy Cię także przed dodatkowymi kosztami, jakie mogą być naliczane przez operatorów bankomatów i terminali. Sprawdź, czym są usługi DCC i Surcharge.

 

Niektóre bankomaty i terminale płatnicze mogą zaproponować Ci usługi generujące dodatkowe opłaty, na które mBank nie ma wpływu. Jeśli zobaczysz na bankomacie lub terminalu poniższe informacje urządzenie może obciążyć Twoje konto dodatkowymi kosztami..

 •  

  DCC (Dynamic Currency Conversion)

  • usługa polegająca na możliwości wypłaty gotówki z bankomatu lub płatności bezgotówkowej kartą za granicą w walucie, w jakiej karta została wydana. Bankomat czy terminal dokonuje przewalutowania transakcji po kursie dostarczanym przez operatora jednego z tych urządzeń – czyli najczęściej niekorzystnym dla klienta.

 •  

  Surcharge

  • dodatkowa opłata za wypłatę gotówki w niektórych bankomatach. Kiedy wypłacasz gotówkę za granicą w bankomacie, podczas wypłaty może pokazać się informacja, że zostanie pobrana dodatkowa opłata.

Pamiętaj !

W aplikacji mobilnej masz możliwość zablokowania transakcji z takimi dodatkowymi opłatami. Wtedy jeśli zauważymy, że bankomat lub terminal chce do Twojej transakcji doliczyć dodatkową prowizję odrzucimy ją i powiadomimy Cię o tym komunikatem w aplikacji mobilnej.

.

Ubezpieczenie by czuć się bezpiecznie w podróży

Ubezpieczenie podróży to jedna z ważniejszych rzeczy, o jakiej powinieneś pomyśleć przed wyjazdem. Z mBankiem dostaniesz teraz aż 15% zniżki a zyskasz między innymi ochronę w każdym przypadku nagłego zachorowania niezależnie od rodzaju choroby (w tym COVID-19).

Jak się ubezpieczyć?

 

Wystarczy Twój smartfon i aplikacja mBanku!

 

 

Zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Potem wybierz: Finanse > Ubezpieczenia > Ubezpieczenie podróży

 

 

Określ gdzie, kiedy i z kim jedziesz.

Gotowe.

Z 15% zniżki na ubezpieczenie podróży możesz skorzystać do 30.09.2021r. Sprawdź warunki Regulaminu i ubezpiecz swoją podróż.

Sprawdź, kiedy może Ci się przydać ubezpieczenie

W trakcie podróży zagranicznej straciłeś bagaż? Dzięki ubezpieczeniu możesz liczyć na wypłatę odszkodowania.

Podczas podróży zagranicznej ukradziono, uszkodzono Twoje dokumenty lub je zgubiłeś? Ubezpieczyciel pomoże przy zablokowaniu Twojego rachunku bankowego.

Wydarzył się nagły wypadek? Potrzebujesz pomocy lekarza, transportu medycznego? Dzięki ubezpieczeniu możesz otrzymać świadczenie na organizację pomocy medycznej. Dodatkowo, możesz otrzymać zwrot kosztów rehabilitacji na terenie Polski.

Nieumyślnie wyrządzisz  szkodę osobie trzeciej lub jej rzeczy? Dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej, poszkodowana osoba otrzymała odszkodowanie.

Atrakcyjne mOkazje. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Z mOkazji z lepszym rabatem możesz skorzystać tylko wtedy, gdy wyraziłeś zgodę na ich otrzymywanie i masz włączoną usługę wielowalutową.

 

mOkazje będziemy wystawiać w trzech terminach:

01.07.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 30.06.2021 r.

02.08.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.07.2021 r.

01.09.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.08.2021 r.

Znajdziesz je w swoim serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne zniżki na:

 • Booking.com – zniżka 5%. Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 1000 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 2000 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!
 • Rentalcars.com - zniżka 10%. Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 6 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 200 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 1 200 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!
 • eSky.pl – zniżka 6%. Z tej mOkazji możesz skorzystać 3 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 250 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 750 zł. mOkazja dotyczy tylko biletów lotniczych nie czarterowych. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!
 • FlixBus - zniżka 8%. Z tej mOkazji możesz skorzystać aż 8 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 20 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 160 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki przejdź przez link zawarty w szczegółach mOkazji!
 • KOLEO – zniżka 25%. Z tej mOkazji możesz skorzystać 4 razy. Maksymalny zwrot z 1 transakcji wynosi 5 zł zaś maksymalny zwrot z całej oferty: 20 zł. Pamiętaj, aby skorzystać ze zniżki, zapisz się na mOkazję!

O czym jeszcze warto pamiętać podczas podróży

 •  

  Jak zmienić limity na karcie?

   •  

    1. Przejdź do zakładki Finanse, następnie w zakładce karty, wybierz kartę której limit chcesz zmienić.

   •  

    2. Wybierz Zmień limity

   •  

    3. Wpisz dzienny limit, a następnie kliknij Zapisz.

 •  

  Jak dodać kartę do płatności telefonem i płacić wygodnie Google Pay

   •  
    Pobierz aplikację mBanku

     

    Aby korzystać z usługi Google Pay, potrzebujesz telefonu z AndroidemTM w wersji 5.0 lub wyższej, który obsługuje technologie NFC. Dostępność NFC możesz sprawdzić w ustawieniach telefonu

   •  
    Dodaj kartę

     

    Dodaj kartę kredytową lub debetową do płatności Google Pay w aplikacji mBanku.

   •  

    Płać telefonem

     

    Wybudź telefon i zbliż go do terminala płatniczego. Teraz możesz płacić za zakupy w sklepach, jak również w aplikacjach.

 •  

  Jak dodać kartę do płatności telefonem i płacić wygodnie Apple Pay

   •  

    1. Otwórz aplikację Wallet. Aplikacja jest już zainstalowana na Twoim telefonie.

   •  

    2. Zeskanuj swoją kartę debetową lub kredytową. Możesz też przepisać jej dane.

   •  

    3. Dokończ dodawanie karty w aplikacji mobilnej mBanku. Wyraź zgody i zatwierdź dodanie karty PIN-em. Pamiętaj, musisz mieć najnowszą wersję aplikacji mobilnej.

 •  

  Jak zabezpieczyć swoje pieniądze, gdy nie możesz znaleźć karty?

   •  

    1. Zaloguj się do aplikacji mobilnej, kliknij Finanse. Następnie w zakładce Karty, wybierz kartę którą chcesz tymczasowo zablokować. Kliknij w Blokady karty. 

   •  

    2. Tymczasową blokadę karty włączysz przesuwając suwak. Gotowe! Jeśli chcesz ją wyłączyć wystarczy, że klikniesz w Odblokuj kartę w Szczegółach karty debetowej.

 •  

  Jak sobie poradzić, jeśli zgubiłeś kartę do konta?

  • Jeśli potrzebujesz karty gotowej do użycia od razu a swoją właśnie zgubiłeś, zamów kartę Mastercard Mobilną. To karta do Twojego konta, której nie otrzymasz jej w wersji plastikowej. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w swojej aplikacji mobilnej. Możesz z niej skorzystać od razu.

 •  

  Jak uchronić się przed utratą pieniędzy w przypadku zakupu towarów lub usług u nierzetelnego sprzedawcy np. w biurze podróży czy liniach lotniczych?

  • Chargeback, czyli obciążenie zwrotne, to procedura inicjowana przez bank we własnym imieniu, na podstawie złożonej przez Klienta reklamacji. Dzięki niej możliwe jest odzyskania środków z tytułu kwestionowanej transakcji kartowej w sytuacji, w której Klient nie może dochodzić swoich praw bezpośrednio – np. u sprzedawcy lub firmy obsługującej bankomat.

   Chargeback obejmuje wszystkie transakcje kartowe dokonywane za pośrednictwem organizacji płatniczych Visa i Mastercard, czyli:

   a) wypłaty gotówki w bankomatach i w oddziałach banku

   b) wszystkie zakupy – zarówno w placówkach naziemnych, jak i transakcje na odległość, internetowe i zamówienia telefoniczne

   Nie mogą być nią objęte transakcje polegające na przelewach i płatnościach mTransfer z kart oraz transakcje we wpłatomatach.

To nie jest oferta.

Akcja specjalna skierowana jest do klientów mBank. S.A. Możesz z niej skorzystać od 16.06.2021 r do 30.09.2020 r. Z usługą wielowalutową dodatkowo zyskujesz darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie oraz 15% zniżki na ubezpieczenie podróży oraz zniżki w ramach mOkazji.

Wyjaśnienia pojęć dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, objętych tym materiałem, znajdziesz na www.mBank.pl/slowniczek

 

Usługa wielowalutowa:

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek:
1. kartą debetową Mastercard
– mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji.
W przypadku transakcji dokonanych kartami Mastercard, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 0,5% od wartości transakcji.
2. kartą debetową Visa
– mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.
W przypadku transakcji dokonanych kartami Visa, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 3,5% od wartości transakcji. 
Szczegółowe warunki i opłaty związane z usługą mKantor znajdują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/index.html, Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf oraz w Regulaminie usługi natychmiastowej transakcji wymiany walut dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/regulamin-uslugi-natychmiastowej-transakcji-wymiany-walut-dla-osob-fizycznych-w-ramach-bankowosci-detalicznej-mbanku-s.a.pdf, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

 

mKantor

Szczegółowe informacje oraz warunki korzystania z usługi wielowalutowej dostępne są w Regulaminie kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej S.A. dostępnym na stronie www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/usluga-wielowalutowa/

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki za granicą w walucie innej niż waluta, w której jest prowadzony rachunek:
1. kartą debetową Mastercard
– mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji.
W przypadku transakcji dokonanych kartami Mastercard, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 0,5% od wartości transakcji.
2. kartą debetową Visa
– mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.
W przypadku transakcji dokonanych kartami Visa, na których została włączona Usługa wielowalutowa, wysokość prowizji za przewalutowanie wynosi 3,5% od wartości transakcji. 
Szczegółowe warunki i opłaty związane z usługą mKantor znajdują się na stronie www.mBank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/mkantor/index.html, Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/download/regulaminy/Regulamin_otwierania_i_prowadzenia_rachunkow_oszczednosciowo-rozliczeniowych_w_mBanku.pdf oraz w Regulaminie usługi natychmiastowej transakcji wymiany walut dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na www.mBank.pl/pobierz/regulamin-osobyfiz/konta/regulamin-uslugi-natychmiastowej-transakcji-wymiany-walut-dla-osob-fizycznych-w-ramach-bankowosci-detalicznej-mbanku-s.a.pdf, w placówkach mBanku oraz u operatorów mLinii.

 

Google Pay

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/ 

Android, Android Pay i Google Play to znaki towarowe Google Inc. Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikacjię tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma systemem operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 13.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych.

 

Apple Pay

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/ 

 

Tymczasowe blokowanie karty

Pamiętaj, że mBank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS - Apple), Google Play (Android), AppGallery dla telefonów Huawei. Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł! Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 7.0 lub iOS 13.0 (lub nowsze). Zapoznaj się z polityka prywatności aplikacji mobilnych. 

 

Ubezpieczenia

Ubezpieczycielem jest UNIQA TU S.A. z siedzibą w Warszawie. mBank S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem RAU 11124813/A.

Promocja „Bezpieczna podróż z mBankiem” trwa od 1.07.2021 r. do 30.09.2021 r.

Możesz w niej uczestniczyć, jeśli w okresie trwania promocji kupisz poprzez serwis transakcyjny lub aplikację mobilną mBanku SA ubezpieczenie podróży Indywidualne Kontynenty Multitravel lub Indywidualne podróży Kontynenty na terenie RP.

Otrzymasz:

-10% zniżki , jeśli wpiszesz w odpowiednie pole we wniosku o zawarcie umowy Ubezpieczenia podróży kod WAKACJE.

- 15% zniżki, jeśli posiadasz w mBanku aktywną usługę wielowalutową lub mKonto Intensive i zaznaczysz na wniosku o zawarcie umowy Ubezpieczenia podróży odpowiednie pole. 

Podczas trwania promocji możesz z niej skorzystać wielokrotnie.

Regulamin promocji „Bezpieczna podróż z mBankiem” oraz wszystkie informacje o ubezpieczeniu w tym OWU, znajdziesz na www.mbank.pl/podroz

 

 

mOkazje:

Aby skorzystać z mOkazji Booking.com i otrzymać zwrot 5% wartości transakcji, należy zarezerwować hotel za pośrednictwem serwisu Booking.com z dedykowanego linku dostępnego w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Pobyt w hotelu należy opłacić kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu wynosi 1 000 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna całkowita suma zwrotów dla mOkazji to 2 000 zł. Zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od momentu zrealizowania usługi hotelowej za pośrednictwem Booking.com w ramach mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach. 

Aby skorzystać z mOkazji Rentalcars.com i otrzymać zwrot 10% wartości transakcji, należy wypożyczyć auto za pośrednictwem serwisu Rentalcars.com korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku i zapłacić kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu to 200 zł. Z mOkazji można skorzystać 6 razy. Maksymalna, całkowita suma zwrotów dla tej mOkazji to 1 200 zł. mOkazja dotyczy wyłącznie wypożyczenia auta i nie obowiązuje na dodatkowe usługi dostępne na stronie partnera. Zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od momentu zwrotu wypożyczonego auta za pośrednictwem Rentalcars.com w ramach mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

Aby skorzystać z mOkazji eSky.pl i otrzymać zwrot 6% wartości transakcji, należy kupić bilet lotniczy za pośrednictwem serwisu eSky.pl, korzystając z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Zakup biletu należy opłacić kartą mBanku lub mTransferem. Maksymalna wartość  pojedynczego zwrotu to 250 zł. Z mOkazji można skorzystać 3 razy. Maksymalna, łączna suma zwrotów dla tej mOkazji wynosi 750 zł. Zwrot z mOkazji przysługuje tylko na zakup biletu i nie dotyczy usług dodatkowych, ubezpieczenia czy bagażu, dokupionych do biletu. Zwrot nie obejmuje biletów czarterowych.

Aby skorzystać z mOkazji FlixBus.pl i otrzymać zwrot w wysokości 8% wartości transakcji, należy kupić bilet na stronie internetowej FlixBus.pl z dedykowanego linku dostępnego w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku. Zakup należy opłacić kartą mBanku w internecie, mTransferem lub BLIKIEM. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu wynosi 20 zł. Z mOkazji można skorzystać 8 razy. Maksymalna łączna suma zwrotów z tej mOkazji to 160 zł.

Aby skorzystać z mOkazji KOLEO i otrzymać zwrot 25% wartości transakcji, należy zapisać się na mOkazję w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku, a następnie kupić bilet lub doładować konto na www.KOLEO.pl, zakup należy opłacić kartą mBanku przez internet, BLIKIEM lub mTransferem. Zakupów można też dokonać w aplikacji mobilnej KOLEO płacąc kartą mBanku. Maksymalna wartość pojedynczego zwrotu wynosi 5 zł. Z mOkazji można skorzystać 4 razy. Maksymalna kwota zwrotu z tej mOkazji to 20 zł.

W przypadku mOkazji: eSky.pl, FlixBus.pl, KOLEO zwrot z mOkazji nastąpi do 75 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki tej mOkazji na Rachunek klienta, którego jest posiadaczem, i z którego została wykonana płatność za zakupy w mOkazjach.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku w ramach promocji własnych Banku, maksymalna wartość jednorazowo naliczonego zwrotu pieniędzy lub wartość innych korzyści w ramach jednej transakcji płatniczej nie może przekroczyć kwoty 1 000 zł. Jeżeli wartość należnego zwrotu przekroczy 1 000 zł wówczas kwota zwrotu przekraczająca limit nie jest naliczana i nie jest należna.

W przypadku mOkazji oferowanych klientom w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej w ramach promocji własnych Banku połączonych z promocjami partnerów mBanku, korzyści przyznawane przez partnera mOkazji inne niż zwrot na rachunek klienta, udzielane są zgodnie z § 6 pkt.1 Regulaminu programu mOkazje. Jeśli korzyści określone w danej promocji są inne niż zwrot pieniędzy oraz przyznaje je i rozlicza bezpośrednio partner nie stosujemy limitu wartości 1000 złotych przy jednej transakcji płatniczej. Szczegółowe informacje dotyczące mOkazji określa Regulamin programu mOkazje. Powyższy dokument jest dostępny na www.mBank.pl/mOkazje 

Wskazane mOkazje będziemy wystawiać w trzech terminach:

01.07.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 30.06.2021 r.

02.08.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.07.2021 r.

01.09.2021 r. – klientom, którzy wyrazili zgodę na mOkazję i aktywowali lub posiadali aktywną usługę wielowalutową do 31.08.2021 r.

Z tych mOkazji możesz korzystać do 30.09.2021 r.

 

Mastercard Mobilna

Szczegółowe informacje, w tym warunki naliczania opłat za kartę debetową są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Regulamin kart debetowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnych na www.mbank.pl/indywidualny/karty/karty-debetowe/karta-do-konta-mastercard-mobilna/

 

Szczegółowe informacje na temat Apple Pay znajdują się w Regulaminie korzystania z kart płatniczych mBank S.A. w ramach Apple Pay dostępnym na www.mbank.pl/apple-pay. Usługa dostępna dla urządzeń mobilnych marki Apple: iPhone 6, iPad (5 generacji), Apple Watch i nowszych modeli urządzeń mobilnych marki Apple, posiadających aplikację Wallet. Apple Pay to znak towarowy należący do Apple Inc.

Szczegółowe informacje, w tym warunki opłat za wypłatę gotówki z bankomatów przy użyciu telefonu są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/ind/ oraz w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla firm w ramach bankowości w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., dostępnej na https://www.mbank.pl/pomoc/oplaty/interaktywna/fir/