Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 14 stycznia 2018 roku, wspólnie zbieraliśmy pieniądze na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków – po raz pierwszy będąc oficjalnym partnerem Orkiestry. Razem okazaliśmy niezwykłą hojność!

 

Wiedzieliśmy, że nasi klienci co roku chętnie wspierają Orkiestrę. Wasza reakcja na wieść o współpracy mBanku z fundacją pozwalała nam z optymizmem czekać na 26. Finał WOŚP. Jednak kwota wpłacona przez Was do dnia Finału przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!

 

W dniu Finału do godziny 22 wpłaciliście na rzecz WOŚP 6,7 mln zł, dlatego zdecydowaliśmy się podwoić tę kwotę i przekazać Orkiestrze nie deklarowany wcześniej 1, ale aż łącznie 7 milionów złotych.

 

Bardzo dziękujemy za Waszą aktywność. Cieszymy się, że razem robimy coś tak fantastycznego! Ze sprzętu z czerwonym serduszkiem Orkiestry korzystają wszyscy.

 

7 milionów od mBanku to największa jednorazowa wpłata w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To Wasza zasługa!

 

#gramyrazem