jesteśmy partnerem ponad połowy największych polskich firm z Listy 500 „Rzeczpospolitej”

jesteśmy partnerem ponad połowy największych polskich firm z Listy 500 „Rzeczpospolitej”

Lista 500 „Rzeczpospolitej” to coroczny ranking największych polskich przedsiębiorstw - jesteśmy partnerem ponad połowy z nich.

Co o współpracy z nami mówią klienci?

„Wysoki stopień automatyzacji i digitalizacji, szybka responsywność i wysoki poziom opiekuna klienta. Kompleksowość usług”.

„Poleciłem już kilku znajomym, ponieważ sam jestem zadowolony. Łatwość współpracy, elastyczne współdziałanie, łatwość kontaktu, wiele rzeczy można załatwić online i nie trzeba jeździć do oddziału”.

„Bank elastyczny, dostosowany do potrzeb klienta, wsparcie, nowoczesne rozwiązania, tj. nowoczesna bankowość elektroniczna i obsługa bankowości elektronicznej, różne rozwiązania dla firm, procesowanie transakcji”.

„Świetny system internetowy, opiekun jest bardzo pomocną osobą, nie mnożycie nadmiernie procedur w przeciwieństwie do innych banków”.

Źródło: Relacyjne badanie satysfakcji klientów korporacyjnych za 2023 rok. Wywiady były realizowane w okresie IV-VII/2023.

Dołącz do grona naszych klientów

Wyznaczamy nowoczesne standardy bankowości. Mamy na to dowody. Zostaliśmy uznani za Cyfrowy Bank Korporacyjny w Polsce w konkursie Global Finance Awards 2023 oraz za Lidera Rynku i Bank z Najlepszą Obsługą w konkursie Euromoney Awards for Excellence 2023.

Możesz ze spokojem powierzyć obsługę bankową swojego przedsiębiorstwa naszym ekspertom.

Tutaj poznasz szerzej nas i naszą ofertę

Zapraszamy do współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz korporacje.